reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Hei Dziewczyny :) u mnie tez dzis cieplutko :) nina do mnie tez przylatuje mamuska ale w Sobote i bedzie az 2 tyg :) do porodu zostalo mi 9 dni :D Moja pierwsza ciaza przebiega bez zadnych opuchnietych nog , palcow , przytylam 12kg , od wczoraj mam duzy przyplyw energii caly dom posprzatany w szafach poukladane firanki wyprane :)! Juz coraz blizej do rozwiazania :p
 
reklama
Edytka super ze wkoncu macie normalne mieszkanko ... Nie wazne czy w piwnicy czy w bloku wazne ze lepsze warunki niz camping :) My jeszcze tez na wynajmowanym mieszkamy, ale chcemy kupic dom, albo mieszkanie ... Ale to moze w przyszlym roku , narazie Czekamy na malenstwo a potem bedziemy myslec :)
 
Jola super, że mama będzie z Tobą :) moja na szczęście też ze mną była na początku i to nieocenione wsparcie. I dawaj znać jak się czujesz bo to już coraz bliżej :)

Kolola sprawdziłam i wydział konsularny nie jest tam gdzie ambasada tylko zaraz koło Aker Brygge. bardzo łatwo tam trafisz spod teatru narodowego. Powodzenia :) ja dziś byłam i niestety nie da się nic rzyspieszyć, termin umówiony mam dopiero na 11 czerwca, nie wiem co zorbię bo do 15 muszę być w Pl koniecznie ;/

Anastazi jak się czujesz?
 
ninka nie chce cie martwic ale chyba ciężko będzie z tym twoim wyjazdem.....

a ja czuje się ....no nie powiem ze ok....ale jak na 9-ty mniesiac przystalo..... jestem spuchnieta, ciężko mi i wogole.....a pogoda taka piekna ze chciałoby się na dworze caly czas siedzieć....ale nie da rady...
jeszcze mnie przeziębienie zlapalo...katar i bol gardla mnie meczy.....ech...ja już chce porod......




jola a ty jak się czujesz?????:):):):):):)):)
 
anastazi ja piłam herbate z pokrzywy ,ona pomaga trochę pozbyć się nadmiaru wody ;)
nina nam się udało z dziećmi bez paszportów ale promem ze Szwecji ,a samolotem to na pewno będą chcieli jakiś dokument (paszport lub DO)
 
Hei dziewczyny :) dziekuje czuje sie dobrze :) coraz ciezej mi jest i mala nie daje mi spac po nocach bo tak sie wierci kreci i jej kopniaczki sa bolesne , prosze juz ja oto zeby wkoncu wyszla :) Mam straszne zaparcia , poprostu jakas katastrofa :/ Mamuska mowi ze moze mnie juz przec do porodu brzudzek mam juz obnizony i to chyba maksymalnie :) Czekam juz na Swojego Skarbka :)
 
AniaSm dzięki za rade:):):):) mam nadzieje ze pomoze:) bo kostek u nog to już dawno nie widziałam:):):):)


Jola trzymam kciuki za Ciebie:):):):) jeszcze chwilka i będziemy mieli kolejną "norweska" niunie na swiecie:):):):):):):)



jej dziewczyny czy u was tez tak goraco?????
 
anastazi, jola cieszcie się, że jeszcze macie niunie w brzuchach i śpijcie ile się da :p nedługo sen się skończy, ale uśmiech maluska wszystko wynagrodzi :) radzę już hartować sutki ;)

anastazi nie martw się tą wodą w ogranizmie, po porodzie Ci zejdzie, potrwa to ok tygodnia ale potem będzie ok :)

z paszportem sprawa wygląda tak, że pisałam do konsula i wizytę żeby zożyć wniosek mam w piątek i potem 2 tyg...lipa ale nic nie poradzę tylko mogę czekać....

ania obry pomysł z tym promem ze szwecji ale niestety ja jadę z małą sama, mąż nie da rady wieć muszę być odstawiona na lotnisko i z niego zgarnięta przez rodziców bo inaczej nie dam rady, z małą i bagażami prom nie wchodzi w grę no i podróż do szwecji..ale dzięki za radę :)
 
Hei dziewczyny :) bylam wczoraj u Poloznej glowka malutkiej jest juz w kanale rodnym , termin dobiega konca jutro, boli mnie cale podbrzusie, brzuch ciagnie do przodu ... I nic wiecej sie nie dzieje oprocz malego zdenerwowania z mojej strony ... Eh ...
 
reklama
Jola spokojnie, możesz zawsze urodzić po terminie. Czekamy na wieści jak się sytuacja rozwinie :) na pewno das sobie dzielnie rade, trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka i całuje mocno :)

u mnie z paszportem super :) nisalam do konsula jaka jest sytucja i we wtorek odbieram pasport i w czwartem lecimy do polski :)
 
Do góry