reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z PFŚ

Ja do tych co wyslalam info nawet nie odpowiedzieli, chyba sa wierni PFS albo nie chce im sie "ogarniac" nowego forum...

Coz ich strata, bo ja na pfs juz nie wracam :D hihi


Tyyyy a wyobraz sobie ze ja rok 2011 mam pod znakiem siedzenia w domu..... Bo w grudniu skonczy mi sie macierzynski.
Ale co bede miala 2razy wiecej roboty wiec chyba nie bedzie czasu na nude, wiec musze delektowac sie ostatnimi chwilami. Hihi
 
reklama
Ja do tych co wyslalam info nawet nie odpowiedzieli, chyba sa wierni PFS albo nie chce im sie "ogarniac" nowego forum...

Coz ich strata, bo ja na pfs juz nie wracam :D hihi


Tyyyy a wyobraz sobie ze ja rok 2011 mam pod znakiem siedzenia w domu..... Bo w grudniu skonczy mi sie macierzynski.
Ale co bede miala 2razy wiecej roboty wiec chyba nie bedzie czasu na nude, wiec musze delektowac sie ostatnimi chwilami. Hihi
Na pfś chwilowo szukam informacji ;) związanych ze ślubem,aczkolwiek pewno tam zagrzeje do dnia ślubu bratowej. Później i tak będę się "mundrzyć" i zaniżać poziom forum ochhh... Dajcie mi habit! sex tylko pod kołdrą, do kościoła codziennie i spowiedź za każde przekleństwo i wypalonego papierosa, czy uniesiony głos na młodego... Potomek kurzu i szatana Ave :rofl::rofl::rofl::oo::ninja2::laugh2::cool2::-D
 
Dajcie mi habit! sex tylko pod kołdrą, do kościoła codziennie i spowiedź za każde przekleństwo i wypalonego papierosa, czy uniesiony głos na młodego... Potomek kurzu i szatana Ave :rofl::rofl::rofl::oo::ninja2::laugh2::cool2::-D

hahahahahha:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: nie zapominaj o bledach ortograficznych i przecinkach i o tym ze tam dzieci przynosi bocian:-D:confused:

do dnia slubu bratowej? A czy bratowa nie jest zona brata, czyli do slubu brata? dobrze dedukuje?:sorry:
 
hahahahahha:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: nie zapominaj o bledach ortograficznych i przecinkach i o tym ze tam dzieci przynosi bocian:-D:confused:

do dnia slubu bratowej? A czy bratowa nie jest zona brata, czyli do slubu brata? dobrze dedukuje?:sorry:

Oj weź, ja o orty walczyłam i przecinki:D Bo czytajać kiedyś elaborat Andromedy to się zawiesiłam jak stary windows 98 i jechałam od początku, Dokładnie tak <alleluja> Tylko bratowa jest na forum, a braciszek w robocie robi ;)
 
Bratowa Kaś czyli Viśni wita :) hehe
Jesli chodzi o sylwka mój tez w sumie teoretycznie był w pracy bo praktycznie siedział w domu bo zleceń nie było naszczęście żaden łoch nie wzywał pomocy drogowej do wymiany żarówki lub koła :p
A ja tam na tamtym forum i tak bedę siedziec sa osoby które lubie które jeszcze tam są czyt. dziewczyny z mojego roku :D
 
Bratowa Kaś czyli Viśni wita :) hehe
Jesli chodzi o sylwka mój tez w sumie teoretycznie był w pracy bo praktycznie siedział w domu bo zleceń nie było naszczęście żaden łoch nie wzywał pomocy drogowej do wymiany żarówki lub koła :p
A ja tam na tamtym forum i tak bedę siedziec sa osoby które lubie które jeszcze tam są czyt. dziewczyny z mojego roku :D
witaj w gronie, szerzącym seks pierdzeniu pochwą i innych cudawianek, ogólnie forum o dzieciach, ale za to mozna spokojnie pogadać.

Asia, very much feks za to forum :* Normalnie aj low Ju :*
 
Ja w tym roku z Mężem zaszalałam :-D
Było fajnie... nawet rewelacyjnie.
Jeszcze nigdy tyle w siebie nie wlałam :no: i na dodatek na nogach całkiem dobrze się trzymałam :happy2: Oczywiście nie chodzi mi tu o to że przez "wodę" tak dobrze się bawiłam ale z ta ekipą było wspaniale :-D

Tej a jak tu się dodaje suwaczki??
 
Ja w tym roku z Mężem zaszalałam :-D
Było fajnie... nawet rewelacyjnie.
Jeszcze nigdy tyle w siebie nie wlałam :no: i na dodatek na nogach całkiem dobrze się trzymałam :happy2: Oczywiście nie chodzi mi tu o to że przez "wodę" tak dobrze się bawiłam ale z ta ekipą było wspaniale :-D

Tej a jak tu się dodaje suwaczki??
Krok po kroku i spokojnie ;)
Na samej górze po środku delikatnie po prawej masz panel kontrolny, wchodzisz w niego - jezu jak to zabrzmiało :D

Po lewej stronie masz różne cudawianki, i tam masz moje ustawienia-> edytuj sygnaturę. no i resztę robisz tak jak na PFŚ :-)

Oj pierwszy raz praktycznie sama wino wyciulałam bez żadnych dodatków, gdyby miało więcej bąbelków ludzie :D A Żołądkowa gorzka żółta jest słodka :D Ale nie ogarnęłam już drinka do końca... Spać normalnie. Następnego dnia jak wielbłąd chyba 6, albo więcej herbat 0.4 wypiłam :-D
 
reklama
sliwop witamy w naszym bestialko diabelskim gronie:cool2::growl:

Biś jak ja zazdroszcze takiego wyjscia. Niestety moja mama jeszcze zbyt mloda jest i sama az sie trzesie na mysl o jakies imprezie, wiec w zyciu nigdy nie opusci sobie zabawy na rzecz pilnowania wnuka:dry: pozatym jak to wlasnie udowodnilismy, mozna sie bawic sylwestrowo u znajomych z dzieckiem:-D

co do picia to ja jakos nie moge sie przemoc od czasow ciazy z Joshem... Jedynie na swoim Panienskim tak w siebie wlalam ze robilam kolezance loda na ulicy w centrum :-Dhahaha ale to zabrzmialo:-D:-D

teraz wiadomo nie moge nic w siebie wlewac i pewnie znowu na dlugo sie odzwyczaje
 
Do góry