reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z PFŚ

hej hej,
mnie nie bylo az caly dzien na forum bo nie mialam czasu :-)

przyszla spozniona panna mloda i zajela mi pol dnia a teraz sie denerwuje zeby zdarzyc na czas. :dry:
Ludzie kto przy zrowych zmyslach na 2 dni przed wylotem na swoj slub suknie kupuje???:wściekła/y:wrrr

Wiecie czy nospe forte mozna brac w ciazy? i jezeli tak to ile?:confused:

po jutrze do gina i wreszcie sie dowiemy czy to na bank 2 chlopak :-). Chociaz pepek sterczy wiec raczej tak:tak:
 
reklama
Viśnia kocham:-D

sluchajcie tego:

ja dzis bylam u poloznej i normalnie nerwy mnie do teraz trzymaja.:confused2: Juz wam mowie.
Ostatni raz bylam u niej jakos w listopadzie, potem mialam usg na poczatku grudnia i teraz znowu ona. No i sie pyta na wejsciu jak tam od ostatniej wizyty. To ja jej mowie o tych bolach, o tym ze w szpitalu bylam, o tym ze dali mi paracetamol a ja nadal umieram i sie boje, o mojej waginie, ze puchnie i te leki na infekcje co mi dali to g*** pomoglo i nadal cierpie, a wiecie co ona na to???
- oj dziecko Ty to masz pecha nie? A niby druga ciaza jest lzejsza... Ok poloz sie na lozku zmierzymy cisnienie...(...) " i koniec!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja do niej czy sobie zartuje? Ze mam bole jakbym zaraz rodzic miala nie moge ustac w miejscu a ona ze mam pecha??????:angry:
To powiedziala ze jak bylam w szpitalu i powiedzieli ze jest sii to jest sii.:baffled: Normalnie myslalam ze wyjde z siebie.:crazy: Na jakiej podstawie ona uwaza ze szpital to Bog wszechwiedzacy? Moze ten co mnie badal to cpun i nic nie wie.:no:
Moim zdaniem jej obowiazkiem jako ze sprawuje nademna opieke w ciazy jest zadbac o moje zdrowie a tam pindy maja gdzies....:wściekła/y:

Jak dobrze ze jutro jade do tego polskiego gina bo przynajmniej sie dowiem co i jak....:sorry2:

jedynie poinformowala mnie o zmianach jakie nastapily w szpitalu od czasow urodzenia Josha,
ze na noc jezeli wyraze chec to zabiora dziecko abym mogla sie wyspac i o karmieniu mowila w sumie to co bylo ze po porodzie poloza mi go na klate i moge go 1 raz nakarmic jak chce. Ale jak nie chce to ok. ;-) wiec sie ciesze ze nikt nie bedzie mi nic kazal. :sorry2:
 
hej hej,
mnie nie bylo az caly dzien na forum bo nie mialam czasu :-)

przyszla spozniona panna mloda i zajela mi pol dnia a teraz sie denerwuje zeby zdarzyc na czas. :dry:
Ludzie kto przy zrowych zmyslach na 2 dni przed wylotem na swoj slub suknie kupuje???:wściekła/y:wrrr

Wiecie czy nospe forte mozna brac w ciazy? i jezeli tak to ile?:confused:

po jutrze do gina i wreszcie sie dowiemy czy to na bank 2 chlopak :-). Chociaz pepek sterczy wiec raczej tak:tak:
a ja Ci odpowiem już dziś, możesz brać nospę forte , max po pół tabletki 3 razy dziennie:tak:
nie wiecej bo ona jest silna..
ja brałam na skurcze silne właśnie po pół:tak:
 
no widzisz a ja nie wiedzialam i bralam 1. I nic mi nie pomagalo, wiec na nastepny dzien wzielam 2 naraz i przez caly dzien byla cisza :) dzis ide do ginekologa to sie wypytam :D
 
Asia od farmaceutki praktycznie nic się nie dowiedziałam :| A do gina jak się dodzwoniłam to odebrała recepcjonistka więc ona za dużo by nic nie powiedziała. 20 stycznia idę na pilota więc mogę się wypytać więcej jak masz jakieś pytania, poza tą nospą ;)
 
Asiu, Asiu i co?? Co się dowiedziałaś??
Jestem taka ciekawa :p


Wiecie że ja nadal nie umie wstawić suwaczka ;(.
Na samej górze mam tak: od lewej
-szukaj
-szczegółowe
-Witaj,Biś
-Twoje wiadomości
-Twój profil
-ustawienia
-wyloguj się.
Nic więcej nie mam. żadnego panela ;/
Nie ogarniam tego forum... chyba głupia jestem :(
 
Biś :p Wchodzisz w ustawienia. Później jak strona się nowa zrobi to po lewej stronie na dole masz coś tam i sygnatura. Wchodzisz w to i reszte robisz jak w pfś ;)
 
reklama
Viśnia dzieki za fatyge, ale juz wszystko wiem:tak:

Biś wchodzisz w
- ustawienia
potem pojawi ci sie w tym pasku u gory
- panel kontrolny (i tam chodzisz)
nastepnie
- edytuj sygnature i reszta jak na PFŚ :) z tym ze tu mozesz o wiele wiecej wsadzic:-D


a wiec

Jestem po wizycie u ginka i tak jak myslalam nieciekawie tam sie dzieje... Niby szyjka dluga ale i tak do kontroli za 2tyg. Pozatym to byla moja pierwsza wizyta u gina od czasow porodu Josha no i w sumie nic nie musialam mowic o ciezkim porodzie bo sam wszystko zobaczyl. Niby kwafifikuje sie do plastyki pochwy, ale to dopiero jak skoncze rodzic dzieci... Masakra zalamalam sie troche, ale najwazniejsze ze z dzidzia jest wsio ok. Skorcze to oczywiscie nic normalnego i nic co mozna nazwac pechem (wg polzonej) tylko trzeba walczyc. Tak tez zrobimy. Musi byc dobrze, BEDZIE dobrze ;-)

a no i juz wiemy na 1000000% co bedziemy miec

soczystego SIUSIAKA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ide spac i myslec nad imieniem:tak:
Allan, Alex, Kevin to narazie nasze typy...;-)
 
Do góry