reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Ja będę rodzić w Iłży bo mam tam lekarza prowadzącego, ale rzeczywiście w stolicy jest ciężko z porodami, na Żelaznej będzie rodzić moja koleżanka, ale ona ma tam opłaconą położną no i oddzielną sa

Ja będę rodzić w Iłży bo mam tam lekarza prowadzącego, ale rzeczywiście w stolicy jest ciężko z porodami, na Żelaznej będzie rodzić moja koleżanka, ale ona ma tam opłaconą położną no i oddzielną salę.
Hej,wiem że post z dawna,ale może chcesz opisać jak poród w Iłży bo nie mam nawet kogo zapytać,a także mój lekarz do którego jeżdżę prywatnie tam pracuje w Iłży
 
reklama
Koleżanka rodziła SN w Piasecznie ze znieczuleniem i mówiła że naprawdę do przeżycia,a druga zaś po porodzie w Kozienicach modli się wszędzie o cesarkę,taka trauma
Ja w Kozienicach mialam cc. Wywoływany poród.Dzień wcześniej założony balonik na drugi dzień oksytocyna 10 h męczenia pi czym stwierdzili ze zrobia cc bo bie ma postępu( tak naprawdę moja Polozna zasugerowała ginekologowi który miał odebrać poród ze nie ma sensu męczyć i trzeba zrobić cc ) ogólnie opieka bardzo fajna po porodzie jak i w trakcie cesarki. Bardzo miłe panie jednak jeśli chodzi o ordynatora - nie polecam 🫣
 
Do góry