reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

witam!!!

dzis znow dzien minal na zalatwianiu spraw. przynajmniej poogda sprzyjala:-):-)


w Biedronce jest zestaw 5 kubkow ciastoliny za 19zl.


To znowu ja Dziewczyny.
Słuchajcie czy ktoraś z Was bierze albo brała tabletki w ciąży aspargin 2x dziennie i falvit mama,raz dziennie???Od wczoraj biore je i dzisiaj strasznie zwymiotowalam,ledwo co złapałam oddech,może nie powinnam ich mieszać?jak myślicie?

nie bralam, nie wiem:no:

Witam!
Kochane ja niestety w ten piątek odpadam.Kuba ciągle przeziębiony,Krzyś od dziś na antybiotyku,Tomek też ,a ja już charczę i kaszlę paskudnie.
Może następnym razem mi się uda do Was dołączyć.Baaardzo miłego spotkania życzę:tak::-) i pozdrawiam cieplutko.

uuu, zle!!!!!!!!!!:-:)-:)-(
 
reklama
Już po usg, było tak jak myślałam,nic się nie dowiedziałam, nawet płci.Tak wrednej osoby nigdy nie widziałam jak ona,były przedemna dwie kobiety i jedna weszla nawet z mężem i tez nic sie nie dowiedzieli,pózniej nastepna dziewczyna i nic.Ta przykra baba wabi się Maria Kowalczewska-Bogucka,przyjmuje na struga kolo rzeczki.Wrazie czego ostrzegam. Widać było że liczyła na coś... ale na mnie nie zarobi! Na nastepne usg pójde prywatnie.Pozdrawiam wszystkie Mamusie ;-)
 
chyba Dorotka pisala, ze jej pasuje piatek po poludniu, wiec sprobujmy sie dostosowac: Kto moze w piatek?
oczywscie nowe mamusie tez sa mile widziane:tak:
;-):-):-):-)

ojej jak milo ze pamietalas,ja w piatki i we wtorki pracuje tylko do 13
wiec piatek jak najbardziej mi pasuje:tak:
ja bede napewno:-D

ja się piszę na ten piątek (wstępnie bo u mnie to nigdy nie wiadomo;-))
ja rowniez:-)


Catherina moze i ta doktorka jest wredna ,ale z tego co sie orientuje bo prowadzila ciaze mojej kolezanki ze to dosc dobry specjalista
naprawde
 
Już po usg, było tak jak myślałam,nic się nie dowiedziałam, nawet płci.Tak wrednej osoby nigdy nie widziałam jak ona,były przedemna dwie kobiety i jedna weszla nawet z mężem i tez nic sie nie dowiedzieli,pózniej nastepna dziewczyna i nic.Ta przykra baba wabi się Maria Kowalczewska-Bogucka,przyjmuje na struga kolo rzeczki.Wrazie czego ostrzegam. Widać było że liczyła na coś... ale na mnie nie zarobi! Na nastepne usg pójde prywatnie.Pozdrawiam wszystkie Mamusie ;-)
skoro ci lekarz nie odpowiada to czemu go nie zmienisz?:confused:
I nie rozumiem tego " nie powiedziała". :no::sorry:Nie licz na to, że prywatnie dowiesz się płci.:sorry::-p
Ale... skoro nie zależy ci na tej wiedzy to czemu tak o to zabiegasz? :confused: Ja w przeddzień porodu poznałam płeć dzieciątka mimo , iż chodziłam na usg prywatnie.:tak:;-)
Może lekarze nie chcą mówić ze względu na pomyłki, może dlatego , że dużo mamusiek przychodziło z pretensjami , że " jak to".:sorry:
 
ja tez nie rozumiem "nie powiedziała".... a pytałaś?i jak pytałas to co odpowiedziała? że wie ale nie powie?czy że nie widać?Oni państwowo nie mają zakazu mówienia o płci więc ....Ja sie za każdym razem dowiadywałam na połówkowym USG a raz byłam państwowo a raz prywatnie i sie sprawdzało ale nie zawsze dziecko ułozy sie odpowiednio i bywa że pepowina robi za siusiaka albo cos w tym stylu...
ja bym nie generalizowała że prywatnie to tak a państwowo to siak... róznei bywa zalezy od lekarza.czasem rozbrajającą serdecznością i usmiechem na przekór oschłosci można tak lekarza zaskoczyć że bedzie zupelnie inny nizby był dla cichej i wystraszonej pacjentki:tak:
 
reklama
Do góry