reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

mój młodszy ma 7 miesięcy. ale włąśnie wchodzi w okres mamusiny i nikt obcy nie może go wziąć na ręce. wątpię,że zostanie z jakąś nową ciocią na chwilę. Może za jakiś czas. ja po prostu chciałąm z nim gdzieś wyjść. Pobawić się.Fantazja jest jeszcze za głośna i raczej dobra dla mojego Patryczka niż bąbla. EEEh tak mi się jakoś pomarudzić chciało.Ale idzie wiosna więc spacery będą dłuższe i może się rozruszam.
 
reklama
witam, chciałam się ustosunkować do Waszych rad, tzn. Sewy i Niekat. Otóż pozostańmy przy wersji, że jednak łykam tabletki, gówna nie jadam, jeżeli macie tak dobrze rozpracowaną wiedzę na temat odchudzania, to zastanawia mnie, czemu Wasze rady są tak "destruktywne". Tak właściwie to nie widzę tu jakiejś konstruktywnej alternatywy tylko takie nie, bo nie i jeszcze raz nie. Niestety mnie waga sama nie spada, więc jeżeli pod wpływem ruchu i diety traciłabym te kilogramy to nie uciekałabym się do suplementów. Poza tym nie wiem czy jest to aż takie wstrętne i niezdrowe skoro można to kupić na tuziny bez recepty. Być może mylicie suplementy z takimi wspomagaczami jak clenbuterol czy venom, co może człowieka doprowadzić do ciężkiego rostroju zdrowia. Thermline jest dla mnie tylko jakimś wspomożeniem odchudzania, nie uważam go za jedyny sposób, staram się utrzymywać sposób odżywiania na zdrowym i rozsądnym poziomie. Sądze, że nie jadam do przesady mało, nie jem tylko słodyczy oraz zbyt kalorycznych potraw. Pozdrawiam serdecznie.
 
witam, chciałam się ustosunkować do Waszych rad, tzn. Sewy i Niekat. Otóż pozostańmy przy wersji, że jednak łykam tabletki, gówna nie jadam, jeżeli macie tak dobrze rozpracowaną wiedzę na temat odchudzania, to zastanawia mnie, czemu Wasze rady są tak "destruktywne". Tak właściwie to nie widzę tu jakiejś konstruktywnej alternatywy tylko takie nie, bo nie i jeszcze raz nie. Niestety mnie waga sama nie spada, więc jeżeli pod wpływem ruchu i diety traciłabym te kilogramy to nie uciekałabym się do suplementów. Poza tym nie wiem czy jest to aż takie wstrętne i niezdrowe skoro można to kupić na tuziny bez recepty. Być może mylicie suplementy z takimi wspomagaczami jak clenbuterol czy venom, co może człowieka doprowadzić do ciężkiego rostroju zdrowia. Thermline jest dla mnie tylko jakimś wspomożeniem odchudzania, nie uważam go za jedyny sposób, staram się utrzymywać sposób odżywiania na zdrowym i rozsądnym poziomie. Sądze, że nie jadam do przesady mało, nie jem tylko słodyczy oraz zbyt kalorycznych potraw. Pozdrawiam serdecznie.

:szok::szok::szok::szok::szok::szok: muszę cię zasmucić, ale nic nie mylę :no: Nawet nie chce mi się odpisywać na tego posta :baffled: również pozdrawiam :baffled:

Dla pozostałych laseczek miłego wieczorka i spokojnej nocki życzę:-)
 
Ostatnia edycja:
hejka
ale tu gorąco sie zrobilo i prawie normalnie o dopingu pisane:-D

generalnie to uwazam sie nie kazdy preparat z apteki bez recepty jest niezdrowy:tak:to po pierwsze

a po drugie bylo wiele lekow zarejestrowanych na recepte ktore z takich czy innych powodow wycofano
ale widze ze specjaliste mamy;-)

milego wieczoru
 
ja sie tylko wypowiem że uważam sie za dośc obeznaną w temacie bo od lat sie tym interesuję i wcale moja wiedza nie jest czysto teoretyczna bo żadnej nadwagi nie mam.W tej chwili na diecie Dukana schudłam pare kolejnych kilosków.Suplementów (nie leków na receptę) tez swego czasu sie nabrałam i po jednym roztroiłam sobie jelita, po drugim żołądek a po takim na recepte serce więc ja osobiscie dziekuje a jak ktos ma ochote to nie bronie przecież:)to wolny kraj co oznacza równeiż wolnośc słowa.My powiedziałyśmy swoje zdanie na ten temat, kolezanka swoje i jest fajnie (no moze mogłoby być bez nerwów):)
Serdecznie pozdrawiam całą ekipę!
 
reklama
Na całe szczęście nie wiem o czym piszecie i nie zabiorę głosu w dyskusji a jedyny suplement wspomagający odchudzanie jaki brałam to chrom,który podobno nie szkodzi ale i nie pomaga :-)
 
Do góry