reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Hejki!!!!

Zaglądam się przywitać :tak::tak::tak: Już wróciłam do Polski i nadaję z Radomia ;-):tak::-)
Podłączyli mi wreszcie internet więc będę zaglądała częściej :tak:

Nie wiem czy uda mi się nadrobić co u Was :sorry2:

W związku z tym, że rozpakowuję się, przepakowuję itp. Będę miała kilka rzeczy po synu do sprzedania :tak: wstawię na wątku zakupowym może któraś z Was się skusi :tak::-)
Miłego weekendu życzę!
 
reklama
hej ja nie wiem czy taka hurtownia gdzieś jest u nas w radomiu, na tartacznej w hurtowni mają ubranka ale jak ja kupowałam to bardzo mały wybór był. Na allegro troche kupiłam bo akurat wysyłka gratis była jak się konkretnego dnia złożyło zamówienie.
Kupilismy naszemu dziecku prezent z okazji dnia dziecka-wentylator:-) z żadnych zabawek jeszcze się nie ucieszy a jak w pokoju chłodno to jej aż lżej.Ostatnie dni upałów przezywała bardzo,w dzien nie jadła tylko piła ciągle, a w nocy nadrabiała i jadła co 2 godziny. Teraz Ładnie juz śpi i nie budzi się w nocy:-) Jeszcze marzy mi się jej kupic lalke barbi w sukni slubnej hehe ale moze za rok:-p

Byłam dzis w galerii słonecznej ale lipa o masakra,tylko w C&A kupiłam bluzke a tak to nie było na czym oka zawiesic.Podobne to do Złotych Tarasów ale tam wiecej sklepów konkretnych maja,a tutaj same szmaty.
 
Hej Mamuśki!
Mam takie pytanie, wiecie czy na te nowe radomskie baseny w Galerii Słonecznej albo na Wyścigowej można iść z takim 3 miesięcznym dzieckiem? Tzn, czy woda bardzo chlorowana itp.
 
halo halo
wracam do was ze zdwojona siłą :D. Po pierwsze Wszystkiego dobrego w dniu naszego święta! dużo spokoju i cierpliwości ale i troche czasu dla siebie.
Ja powiem wam w tajemnicy (jeżeli net może zachować tajemnicę) ,ze sie dzisiaj dowiedziałam iż na forum styczeń 2012 powinnam się wpisać :))))))))))))))). Tak mi się jakoś zrobiło,ze od razu się z Wami dziele tą wiadomoscią. Dużo szczęścia w ten szczęśliwy dzień.!!!
 
Hej dziewczynki!
Oleander dołączam się do życzeń! Cierpliwość i czas dla siebie - to jest to, czego ostatnio mi brakuje!:-)
no i oleander gratulacje!
A gdzie reszta mamusiek? Co u was słychać?
Moja Majeczka przepięknie wymawia "r"! Tak ładnie mówi rura, Jurek, trawa... :tak: Musiałam się pochwalić córą!
pozdrawiam
 
Kochane - wszytskiego co najlepsze w Dniu Waszego Świeta! dużo radości, pociechy z Małżońków i potomstwa! :) i spełnienia wszyyyyystkich marzeń !

Oleander - swietna wiadomosc, serdecznie Ci gratuluje!!!! switny dzień na taka informację :)))
 
czy używałyście przewijaka ? jeżeli tak to jakiego ? sztywnego, miękkiego czy tez komode z przewijakiem? jakąs konkretną firme polecacie ? jak cenowo wygląda to, zeby było solidnie wykonane?
 
Ja używam przewijaka i życia sobie nie wyobrażam bez tego ;) Mam taki na łóżeczko, usztywniany za 50zł w Świecie Dziecka kupiłam, ale w Kimexie też są w takiej samej cenie. Na allegro można kupić za 40 zł ale z przesyłką na jedno wyjdzie. Jakiej to firmy to nie wiem, ale jest ok. Nie muszę się schylać do przewijania na łóżku, dla mnie super sprawa.
IMG_0191.jpg
A tak to wygląda :)
 
reklama
Do góry