reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Taki Maluszek przewaznie spi, wiec sie wtedy wykorzystuje ten moment, albo prosi kolezanke obok z lozka, zeby rzucila na dzidzi okiem. A jak sie jest samym w pokoju, to zawsze pielegniarka moze podejsc. Naprawde nie jest tak zle :)
 
Gabi to jak mozesz spac wo wyspij sie teraz za wszystkie czasy, bo potem bedzie ciezko :) ale za to bedzie juz Oskarek przy Tobie,
papa
 
"wielkie tlumy" mam na tym watku :laugh:
Gabi, a co Ty jeszcze w domu??????? Ja myslalam, ze juz po :D
zycze powodzenia i daj znac jak juz Oskarek przyjdzie na swiat
 
Nom ja jescze dupcię w domku grzeję i na nic ciekawego się nie zanosi w najbliższym czasie bo mały jest uparty tak samo jak mamusia ;D
 
Gab u mnie to samo bylo, poszlam do szpitala 4 dni po tylko sie zapytac co mam robic teraz a lekarz kazal mi zostac w szpitalu i za pare godzin mialam juz skurcze parte!!!!szybko mnie zalatwili, o popoludnia siedzialalm i nad ranem urodzil sie Kuba!!!i
 
A ja mialam porod jak w zegarku , mialam uridzic 6 sierpnia no i zjawilam sie w szpitalu rano 6 sierpnia, a wieczorem 6 sierpnia Michas przyszedl na swiat :) Czasami sie takie punktulane porody zdarzaja, ale Gabi to juz lada godzina :) Juz niedlugo bedziesz patrzec na swojego OSKARKA ;D
POWODZENIA
 
reklama
Ja dopiero w piątek chyba się do szpitala zgłoszę co prawda ginka kazała mi dopiero w poniedziałek ale ja wolę w weekend z racji mężowego towarzystwa rodzić ;D
Magda to miałaś fajnie jak w zegareczku ;D
 
Do góry