reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Najnowszy dowcip o Rzeszowie
Trzej mężczyźni opowiadają o narządach płciowych swoich żon i porównują je do miast.
Pierwszy mówi: - Wagina mojej żony jest jak Paryż - piękna, zachwyca zwłaszcza nocą.
Drugi mówi: Wagina mojej żony jest jak Londyn - zawsze taka wilgotna.
Trzeci: - A wagina mojej żony jest jak Rzeszów. Zapadła cisza. Pozostali dwaj patrzą na niego pytająco, wreszcie jeden nieśmiało się odzywa: - Rzeszów ? A właściwie dlaczego akurat Rzeszów ? - Noo dziura... po prostu dziura...
;D ;D ;D ;D
 
reklama
niezle ;) ;D ;D ;D ale sie osmialam
Gabi, a jak samopoczucie? czujesz juz jakies skurcze? A czop Ci juz odszedl?
milego weekendu
 
NO zdaje się że odszedł ale nic pozatym ;D ja chyba już zawsze będę w ciązy ::) nawet latanie po sklepach nie pomaga ::)
 
Gabi, GRATULACJE, witaj w gronie Mamuś ;D ;D, jak znajdziesz chwilke i dojdziesz troszke do siebie, daj znac jak bylo,a przede wszystkim zalącz zdjecie Oskarka :)
 
Jak będę mieć większą chwilkę to napiszę jak było, w każdym razie rodziłam na Szopena i średnio wspominam opiekę po porodzie i pomoc przy maluszku.
A to jest Oskarek już w domciu jak ma 4 dni
zmianarozmiarudsc013479aj.jpg
 
GABI, GRATULACJE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!! ;D ;D Oskarek jest prześliczny :) :)
I jak sie czujesz w roli Mamusi? Jak znajdziesz chwilke to napisz jak bylo na porodzie,po porodzie no i w ogole jak sobie radzisz.
Pozdrawiam cieplutko swieżo upieczoną Mamusię
 
MAGDASZ pisze:
Maggusia, przede wszystkim gratulacje :) a gdzie bedziesz rodzic tutaj czy w Anglii?
a juz myslalam, ze nie ma zadnej MAMY z Rzeszowa :)
pozdrawiam cieplutko w ten zimny dzionek

Magda nie moglam wczesniej odpisac bo nie mialam internetu i troszke mnie tu nie bylo
Bede rodzic w Anglii i bardzo sie boje tutaj inaczej odbywaja sie porody wszytsko jest naturalnie nawet naciecia nie ma ale za to mozna wybrac rozne rodzaje porodow jak np w wodzie i znieczulenia.
POZDRAWIAM CIEPLUTKO WSZYSTKIE FORUMOWICZKI
 
reklama
Do góry