reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Mamy z U.K - wątek główny

ZwariowanaSol

Fanka BB :)
Miasto
Northampton
Rozwiązania
0
Jo.jo - ja tu osobiście nie rodziłam, ale chodziłam jako tłumacz dla dwóch koleżanek tutaj i byłam z nimi przez pierwszą fazę porodu - tylko jedna dostała znieczulenie jakie chciała, u drugiej okazało się że ma przeciwwskazania, ale no to już siła wyższa, dostała inne znieczulenie i też było dobrze. Obie były bardzo zadowolone z porodów, choć mnie przerażenie ogarniało że nie ma lekarza :) Więc jeśli chcesz konkretny typ znieczulenia to warto sobie poczytać o nim wcześniej na stronie nhs i czy nie masz przeciwwskazań a potem zapytać położnej czy dany szpital oferuje to znieczulenie i jak wcześnie jest ono podawane i czy TY będziesz je mogła dostać :)

reklama

Foxy_mama

Rozwiązania
0
Zależy od zmiany chyba jak wszędzie na całym świecie. Ja żałuje, że w planie porodu nie pisałam odrazu,że chce tylko jak ta twarda matka Polka chciałam rodzic bez niczego. Później odmówili mi epiduralu mówiąc że to już koniec i jeszcze chwila jeszcze momencik. Rodziłam łącznie 24h i w tym jeszcze odesłali mnie do domu bo rozwarcie zbyt małe. Jeśli będę miała kiedyś kolejne dziecko to kuźwa odrazu biorę i niech mnie w dupę cmokną i opinie ludzkie tez mam gdzieś :D

ZwariowanaSol

Miasto
Northampton
Rozwiązania
0
Foxy :laugh2: No to ładne przejścia miałaś - ja rodziłam dwa razy w Polsce bez znieczulenia, ale mi się zwyczajnie bali je podać bo ja unikat na wszelkie leki - reaguję w najmniej oczekiwany sposób, poza miejscowym do nacięcia. Ale ja miałam dwa razy po 8 godzin porodu :)

A teraz już nawet okresem się nie przejmuję bo już nigdy mieć nie będę :)