reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Maruska garuluje cudownego synka.Wlasnie zajrzalm do tego tematu i tak sie wczytalam.ja jestem w londynie od 5 lat obecnie mieszkam na Muswell Hill (polnoc) z mezem jestesmy w trakcie starc o fasolke,juz 4 miesiace,ale bez skutku,porujemy dalej,mam nadziej,ze szybko dolacze do waszego grona MAMUSIEK Z UK.Pozdrawim goraco ;)
 
reklama
Maxin to zycze duzo szcescia i wytrwalosci. Uda sie, 4 miechy to jeszcze nie dlugo. Nam sie tak przytrafilo Malenstwo, bo plan po przyjezdzie tu byl zarobkowy :-[ ale teraz juz inaczej nie wyobrazamy sobie,a pieniadze wkoncu sie zacznie odkaldac jak maly podrosnie i jak ja pojde do pracy 8)
 
Wiem,ze nie jest to dlugo,ale cierpliwosci,a to co mysle to co innego.Dziekuje slowa otuchy, wytrwalosci mi wlasnie potrzeba.
Pozdrawiam ;)
 
Martusia piekny opis porodu! ja tez go mile wspominam, szczegolnie moment kiedy wyciagnieto tomaszka ! - czy mozesz powiedziec, jako pielegniarka, ze w anglii porod wyglada inaczej niz w polsce (mysle o mozliwosciach)? Wiesz, nie wiem jak ty ale ja przez pierwsze pare dni mialam nieodparta pokuse opowiadania wszystkim o porodzie i moglam tak w kolko i w kolko ;D. Juz mi przeszlo, na szczescie.
Tak sie zlozylo, ze my juz po chrzcinach - rodzinka sie zjechala i troche rozpiescila maluszka, gdyz wrecz ustawiali sie w kolejce do usciskow i caluskow. I tak mu zostalo bez porzadnego przytulanska nie zasnie.
A jak sobie radzisz z malutkim Alkiem i nocnymi karmieniami? Czy karmisz na zadanie, czy co 3 godz.?
Pozdrawiam mocno (rowniez POLNOCNY LONDYN) duza buzka :-*
 
witaj BETA na FORUM,gratuluje pociechy,jak moge zapytac w ktorym szpitaly rodzilas???????
Ja wlasnie robilam tescik bo @ spoznial sie dwa dni,ale nestety I krecha,wiec bedziemy probowac w nastepnym cyklu ::)
pozdrawiam ;)
 
Beciu, z cala pewnoscia porod jest lepszy tutaj niz w Polsce. Widzialm troche porodow na praktyach podczas studiow. Napatrzylam sie na nacinanie krocz (czego tu nie robia, a wrecz chronia krocze) Dodatkowo, sale przeciez do porodow sa osobne, kazdy porod moze byc rodzinny i bardziej dzieki temu intymny. Choc nie mialam z wyboru zadnego znieczulenia, to tutaj wrecz pytaja czy nie chcesz, a w Polsce musisz sie upominac, moze nie w kazdym szpitalu.
Karmie co 2,5 -3 godziny. W nocy jak sie maly obudzi, a najduzsza przerwe mial 4 godzinna. Docieramy sie ciagle. Chcialabym zeby mial juz ze 3-4 miesiace ;)
O porodzie chetnie opowiadam kazdemu kto tylko chce sluchac :laugh:

Maxin to zycze zeby nastepne podejscie sie udalo :)
 
Dzieki Maruska,gratuluje dzidzusia,dzieci szybko rosna i sie zmieniaja badz cierpliwa,jeszcze sie naciesz puki jest spokojny
i tylko je ;) Podrosnie i przychodzi wiecej obowiazkow,ale to jest takie fajne,ja wychowalm juz bliznaki,od malego 6m-cy,az do 5 lat i teraz od roku malenstwo,ktore mialo 4m-cy,fajowe sa pociechy,tak mi brak wlasnego,oj tyle czekac,uffffffff
pozdrawiam ;)
 
Witam wszystkie dziewczyny. ;D
Ja mieszkam niedaleko Ealing i ciesze sie,ze mam z kim porozmawiac,bo niestety zadna z moich znajomych nie jest wlasnie w ciazy,wiec nie mam z kim wymieniac pogladow,a nie chce zanudzac moich przyjaciol.Czuje sie swietnie,nie mialam zadnych mdlosci ani wymiotow na co przed zajsciem w ciaze bylam nastawiona.Martusia dzieki za tak szczegolowy opis porodu,teraz czuje sie lepiej.Zycze duzo cierpliwosci i odpoczynku.
Maxim78 czaszmi warto troche poczekac zanim zajdzie sie w ciaze,bo gdy juz sie uda to bardziej sie to docenia,ale nie poddawaj sie i nie zalamuj,my probowalismy przez prawie 3 lata i wreszcie sie udalo jakbys potrzebowala informacji sluze pomoca. ;)Powodzenia
 
Dzieki Lwica,na pewno jest nas wiecej w Uk,a szczegolnie w Londynie,wiec milo,ze mam w sumie z kim pogadac tak blizko i moze w przysloscin wymienic sie informacjami,tutaj powiem wam,e podoba mi sie zycie mam,maja tyle roznych klubow do wyboru,rzeczy do roboty i nie musza siedziec w domu wychowujac dziecko.

Lwica gratuluje w koncu tyle wyczekanego malenstwa ;D ;D ;D Udalo sie gratuluje rowniez cierpliwosci,bo umnie jak na razie jej brak,ale chyba poczekamy z mezem az sie przeprowadzimy,jak na razie jestesmy zajeci, zestesowani wiec moze dltego nic nie wychodzi,a tu jeszcze intensywnie myslimy o dzidzi ;) wiec moze poczekamy az sie wszystko spokojnie uliozy.
Pozdrawiam goraco ;D
 
reklama
witam!
Niedłógo mamy zamiar wyjechać do Walii. Mam rocznego syna i martwię się jak to jest tam z lekarzem. Nie wiem co trzeba załatwić żeby mnieć opiekę medyczną bo przy małym dzieciaczku to jest bardzo ważne.
 
Do góry