reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

MAXIM OLBRZYMIASTE GRATULACJE!!![/color
Jak to dobrze ze sie udalo,teraz musisz uwazac na siebie i oczywiscie to malenstwo,ktore jest z Toba,gratulacje rowniez dla tatusia bo bez niego buloby ciezko.Ja juz siedze w domciu tak wiec kazda pora jest dobra,ciezej jest w weekend bo wtedy moj maz jest w domciu,wiec zawsze jest zajecie.
GOSIEX zastanow sie czy napewno chcesz wyjechac,az tak wiele nie zaoszczedzisz a ile stracisz,moi znajomi zdecydowali sie na taki krok i teraz zaluja,ale oczywiscie to jest kazdego indywidualna decyzja.
Buziaczki dla Was i Waszych brzusiow.Moja dzidzia juz niezle kopie.
 
reklama
Dziekuje lwica,Gosiexk,Martuska ;D ;D ;D
Termin liczylam powinna dzidzi byc znami juz ok 14 MAJ ;D ;D ;D
Ja rowniez w pitek wyjezdam do Polski na dwa tygodnie wiec laski czekam na was po przyjezdzie ok 25-27 wrzesnia ;) ;) ;)
Goraco pozdrawiam mamuski z UK ;D ;D ;D
A teraz uciekam spac ;)
 
czesc dziewczyny!

jestem na forum od dawna, ale postanowilam zajrzec tu do was bo szczerze mowiac powazne zastanawiamy sie nad wyjazdem do uk. nasz synek ma teraz 7 miesiecy - do jego pierwszych ur chcemy zobaczyc jak bedzie nam szlo tutaj w polsce. mąż pracuje w sklepie snowboardowym - no to wiecie ile mozna z tego wyciagnac ;) ja jestem mgr anglistyki i szukam kilku godzin w jakiejs prywatnej szkole jezykowej - narazie nie trace nadziei ;). wielu naszych znajomych ostatnio zdecydowalo sie zostac w uk i my tez bierzemy taka mozliwosc pod uwage. jesli nie znajde pracy w szkole (a na etat nie chce isc bo nie chce malego oddawac do zlobka...) to bedziemy myslec nad wyjazdem (prawdopodobnie glasgow). i tak pomyslalam, ze zapytam was ogolnie - jak sie tam zyje mamusiom polkom? czy np pracujacy facet jest w stanie na jako takim poziomie utrzymac dziecie i niepracujaca mamusie? no i czy w ogole uwazacie ze warto... bo jak w poslce jest to same wiecie - zero perspektyw wlasciwie... z gory dzieki i pozdrawiam serdecznie :)
 
Czesc Ulik.
Powodzenia,na poczatku jak juz mowilam jest ciezko,a uyrzymanie rodziny jest zalezne od tego ile Twoj maz bedzie zarabial i oczywiscie jak wydajecie kase,zycie jest drogie.
Dziewczynki milych wakacji!!!
 
Oj moja poroz sie przesunela do niedzieli,maz niestey nie wyrobi sie z robata do pistku :mad: ,a juz tak chcialm byc w karju na wekeedn,no coz trzeba czekac
Witaj Ulik,co do wwyjazdu poza granice kraju to powiem ci,ze na poczatku jak mowi Lwica jest ciezko i niestey wsztstko jest uzalenione od tego jaka prace bedzie wykonywal i ile bedzie zarabial,ale wydaje mi sie ze jest Latwiej niz w karju,zycze powodzenia
pzdr ;D
 
Ja sie chyba nie zgodzę z przedmówczyniami, będziecie musieli zapłacić z 800 funtów za wynajem tzw. studio flat(czyli kawalerki, z rachunkami), czyli Twój mąż musiałby zarabiać znacznie wiecej. Zwłaszca, ze wasze potrzeby będą naprawdę duże ze względu na maluszka. A ciężko mu będzie znależć pracę w której bedzie zarabiał sporo ponad 10000 funtów na rękę, jeśli to będzie jego pierwsza praca. Radzę przemyśleć, jakie Twój mąż ma umiejętności, i jaką może pracę otrzymać. Jak z jego angielskim itd. Pozdrawiam.
 
dzieki za odpowiedzi :)
narazie i tak jest to jeszcze odlegla sprawa :)
gosiex takie studio flat kosztuje tyle w Londynie? bo mam kolezanke w glasgow i ona szuka wlasnie mieszkania - w ostatniej rozmowei mowila ze znalazla mieszkanie w miare w centrum, jedna sypialnia+kuchnia z salonem za 350 funtow. i teraz nie wiem - czy tam taniej? czy po prostu nie wliczyla w te kwote rachunkow ??? pozdrawiam!
 
:laugh: Witam goraco Was wszystkie.
Widze, ze ilosc dziewczyn z UK przyjemnie sie powiekszyla ;D Oby tak dalej.
Martuska, gratuluje synka ;D Jak sobie radzisz z malym??
Ja trafilam na porodowke 03.08, mieisiac przed terminem. Bylo troche dramatycznie, ale wszytsko dobrze sie skonczylo i mamy dwie coreczki ;D Przyznam, ze opieka w czasie porodu byla rewelacyjna. Ciesze sie, ze zdecydowalam sie na porod w Londynie.
ulik Przecietnie za studio flat w Londynie trzeba zaplacic minimum 500 funtow plus rachuneczki. My dzielimy dom ze znajomymi i placimy 400/ m-c + rachunki za 1.5 pokoju.
Boszze mam nadzieje, ze uda sie nam dostac council flat ::)
 
reklama
Do góry