reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Annka mysle, ze w calej Angli ten sam system, to znczy wszystlo leczy GP czyli lekarz ogolny. Poprostu przyjedziesz i zarejestrujesz sie w najblizszym "osrodku". Jesli lekarz rodzinny bedzie mial jakies watpliwosci to wtedy odesle cie do specjalisty.
No niestety troche brakuje mi tutaj tych specjalistow. Zaczelam 6 tydzien pologu i umowilam sie na wizyte po tym tygodniu i zgadnij kto mnie bedzie przyjmowal??? LEKARZ OGOLNY NIE ZADEN GINEKOLOG. OCZYWISCIE NIGDZIE ZAGLADAC NIE BEDZIE TYLKO ZAPYTA SIE PEWNIE CO I JAK. OPISZE po 31-szym, bo wtedy mam wizyte ;)
Witaj w naszym gronie zarowno Ty Anniu jak i Ty Lwico.

Maxin wiesz, ze oczekiwanie to tez piekna sprawa, trzeba tylko popatrzec na to w pozytywny sposob. Dasz rade ;)
 
reklama
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Mam troszkę stracha przed tym wyjazdem. Wiesz postawiliśmy wszystko na jedną kartę i jedziemy . Mam nadzieję ze wszystko się potoczy po naszej myśli.
 
Dzieki Matuska za slowa otuchy.Co do tutejszych lekarzy to jest parodia,ja czekam na wizyte do specjalisty,ktora jest dopiero 17pazdz.,wczesniej bede w kraju i sobie to zalatwie.No coz ich system wymaga duzo cierpliwosci,a na osobe jak ja to niestety jej mi brak ;)
Annka mmam Olafa,niemartw sie bedzie dobrze,zawsze jest tak dziwnie zmieniac miejsce zamieszkania,ale na pewno bedzie milo i dla malego Olafa znajdziesz wszystko co potrzeba,tak na marginesie Olaf,badzo podoba mi sie to imie ;D,na pewno sliczny z niego chlopczyk ;D
pozdrawiam ;D
 
Martuskadzieki za powitanie,mam nadzieje ze oboje czujecie sie dobrze i ze juz przyzwyczailas sie do nocnego wstawania.
Annkawitaj w naszym gronie i bez obaw tutaj nie jest tak zle idzie sie przyzwyczaic,napewno na poczatku bedzie ciezko ale pozniej to juz ciezko opuscic ten kraj uwierz mi na slowo,my jestesmy tutaj juz 8 lat. ;)
Maxim78Wiem jak to jest wiele razy plakalam i mialam wszystkiego dosc,do tego te wszystkie badania,ale wierz mi warto zrobic wszystko byle wreszcie moc uslyszec ze jest sie w ciazy.
A co do specjalistow to mam nadzieje ze nie musialas korzystac z Ealing Hospital bo tam na wizyte do specjalisty trzeba naprawde dlugo czekac.
Powodzenia i trzymam kciuki.
 
Witam Wszystkie Mamuśki :D...Ja juz tez mamuśka, trójeczki ;D. Dwóch chłopców i córa :D.....parę miesięcy temu zaczęłam Zycie tu w Londynie...a teraz czeka na mnie całkiem nowe doświadczenie pt. szkolą chłopców.....i aż cala drze ;D.....Pozdrawiam ciepło
 
Dzieńdobry! Witam serdecznie. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że jesteśmy z mężem w ciązy ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Mieszkamy w okolicach Tower Hill. Zastanawia mnie jedna rzecz. Ktoś mi podpowiedział,że wart się tu zarejestrować jako małżeństwo. Czy wiecie coś na ten temat?
 
Czesc Gosiex.
Witam w naszym gronie.niestety troche nas malo no ale coz jako sobie poradzimy.
Co do tego czy lepiej sie zarejestrowac jako malzenstwo to naprawde nie mam pojecia,napewno musisz miec GP i wybrac szpital w ktorym chcialabys rodzic.Powodzenia i GRATULACJE!!! :)
SETLDN witam w Londynie,na poczatku napewno nie bedzie latwo ale napewno sobie poradzicie.Pozdrowionka dla dzieciakow.
 
Wiatjcie kobitki widze ze nasze grono sie powieksza super:) Witam wszystkie nowe mamuski i przyszle mamcie
Gosiex , Setldn Gratuluje Gosiex dzidzi,ja tez wam SIE MUSZE POCHALIC,ZE JESTEM W CIAZY JUPIIIIIIIIIIII ;D ;D ;D
Niespodziewalam sie tak szybko bo ze zdrowkiem u mnie nie za dobrze,oczywiescie jak sie staralismy to nic nie wychodzilo,potem zaczelo zdrowie szwankowac wiec postanowilismy dac sobie spokuj i co..........trafilismy,wszystko siedzi w psychice kobiety.
Czuje sie fatalnie od paru dni,nudnosci,zmeczenie,rozkojazona jestem starsznie tez dziewczyny tak sie czujescie,to moja pierwsza ciaza wiec wszystko nowe,mam nadziej ze bedziemy mogly wymieniac sie pogladami i podadac o naszych problemach na obczyznie,bo teraz musze zaczac dowiadywac sie jak to wszystko wyglada,niewiem od czego w sumie zaczac,Od lekarza oczywisie i szpitala,ale potem to niewiem co dalej robic,jak to bedzie z maciezynskim tutaj,jak zalatwiac jakiekolwiek benefity itp??????????
Oj dobrze,ze jade teraz na dwa tygonie urlopu to sie zastanowimy z mezem.
Dziewczyny,czy jezt mozliwosc moze umowienia sie na jakas godzine abysmy mogly poklikac na zywo????????????
oj jak sie ciesze ;D ;D ;D
pzdrawim goraco ;)
 
Maxin GRATULACJE OGROMNIASTE. ALe super, ze sie udalo :laugh: :laugh: :laugh: Wszystko sie pouklada i o nic sie nei martw narazie. Jak pracujesz legalnie to benefity Ci sie naleza, wszystko jest fajnie napisane w Pregnancy book, ktora dostaniesz przy pierwszej wizycie w szpitalu (jak pojdziesz zrobic scan).
Oj tak wsztsko w psychice siedzi, a zdrowko napewno sie poprawi. Mowia, ze ciaza leczy, czego zycze ogromnie. No i oczywiscie zycze jak najmniej "skutkow ubocznych" tych pierwszych 3 miesiacy. Niech dzidzia rosnie zdrowo :)
Co do spotkania na zywo, to ja poinformuje pod koniec tygodnia, bo jade do Polski na wakacje i pewnie inny rytm dnia bede miala ;)

Witam nowe Gosiex i Setldn, udzielajcie sie jak najwiecej :)
 
reklama
Dzieńdoberek. Nie zaglądałam przez chwileczkę, ale już jestem. Ja mogę się spotkać w weekend albo poniedziałek bo przez cały tydzień pracuje do 7 a potem lecimy do Polski na 2 tyg. Zarejestrowałam się wczoraj w GP. W środę idę do lekarza to mi da skierowanie do szpitala. Ale jeszcze nie zdecydowaliśmy czy może ja przypadkiem nie wrócę do Polski w 7 miesiacu na około rok. Bo w Polsce mamy mieszkanie. A potem jak dzidziuś będzie większy to dołączymy do męża. Tyle decyzji przed nami ;D, ale ja się ogromnie cieszę. Mam nadzieję, że będziemy utrzymywały kontakt. Maxin obliczyłaś na kiedy masz termin?
 
Do góry