reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

witam was dziewczyny ponownie bo juz kiedys tu zagladalam ale nie udzielalam sie regularnie wiec pewnie nikt mnie nie pamieta :rofl2: strasznie tu spokojnie, gdzie sa wszyscy?
 
reklama
Witam nowe mamusie:-)
Maggusia to ubezpieczenie to jest po to by wlasnie oddali jak co kase za bilet,ubezpieczenie bagazu itp...my nigdy nie kupujemy:no:a jak samolot nie poleci to i tak musza wam dac inny przeciez...ale kwesstia wyboru:-)
Beata witaj:-)dawno cie nie bylo.co u was?cicho troche na wateczku jet:sorry:
Lucy a jak tam u was?
Gosiaczek pogubilam sie:sorry:masz corke 19 letnia i 6 letnia tak?wnusiu jest tej starszej corki?a ile masz w ogole lat jak moge pytac:sorry:dlaczego ty lecisz z wnukiem sama?

Ja dzis troche zalatana.wczoraj dostalam aplikacje do mojego kasyna.niby za 4 tyg bede mogla zaczac:-)a dzis tym czasem ide sie odchaczyc:baffled:
 
hej Madziarabuzi
Ja rodziłam tutaj w basenie jestem bardzo zadowolona. Miałam super położne a to dużo daje urodziłam w piątek po południu a w sobotę wieczorem byłam w domu. To był mój trzeci poród i jestem z niego bardzo zadowolona. Więc się nie przejmuj wszystko będzie oki. Pozdrawiam cieplutko
 
Kwiateczek dobrze zrozumiałaś lecę z wnukiem bo córka ma już prace i leci z moja córeczką do babci a ja muszę pozałatwiać jeszcze sprawy w Polsce i lecę 17 marca niestety nasze urzędy pomalu pracuja

a co do lat jestem stara he-heh 40 na karku niestety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-) ech niby wnuki odmładzają ale ja się czuje staro heh ostatnio wszędzie mnie lamie w krzyżach :-D Kwiatuszku nie odpisałyście mi albo mi watek uleciał jak jest z rodzinnym i z dodatkami na dzieci i do jakiej posłać szkoły córkę :tak::tak:
 
Rodzinne sie dostaje na kazde dziecko-okolo £20 tyg za pierwsze dziecko i £11 za nastepne.Co do dodatkow jest Child Tax Credit i to zalezy od zarobkow.Trzeba dzwonic pod numer 0845 300 3900.Maja tam tlumaczy.Pytaja sie najpierw pare rzeczy przez telefon a potem wysylaja aplikacje co trzeba dokladnie wypelniac.
A co do szkoly to juz twoj wybor :)
 
:-) dziękuje ślicznie mam jeszcze jedno pytanie do was bo córka wychowuje sama dziecko w Polsce jej zabrali rodzinne i dodatki na chore dziecko z powodu trwającej:-) sprawy o alimenty jak jest z dodatkami dla samotnej może wiecie
 
reklama
Gosiaczek nie wiem jak to bedzie bo w sumie trzeba tu pracowac,albo atka albo ojciec wiec nie wiem czy tak od tak dostanie jakies pieniadze.rodzila w PoLSCE TAK?beda sprawdzac w Polsce czy bierze rodzinne i wtedy dopiero dadza.ja rodzilam i pracowalam tu wiec zanim mnie sparwdzili w Polsce minelo pol roku ale wszystko zwrocili:tak:A ktos tu jest,pracuje???
 
Do góry