reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Oj Edzia szkoda, bo chcialam Cie poznac... Mamy juz tylko jeden samochod, a maz tez pracuje w Warszawie, wiec zabiera go codziennie no i inny termin nie bardzo... Na pewno nie w tym tygodniu :( Ale w nastepnych spoko.
 
Skarbuś a jaki dzień poza wtorkiem by Ci pasował? Dobrze byłoby znależc jakiś dogodny termin dla wszystkich.
 
:( cholercia. dobra, ja jestem do dyspozycji praktycznie codziennie, chyba że nam lekarz wypada np, tak więc jaki dzień ustalicie będzie ok. Aletko kuruj się, a Skarbuś napisz kiedy najłatwiej Ci dotrzeć. może w niedzielę wypowiemy się czy spotkanie aktualne czy nie, a potem będziemy dalej kombinować
 
My jesteśmy z Bródna.. Też chciałybyśmy się z wami spotkać. Możemy dojechać w zasadzie wszędzie. Myślę, że Pola to dobry wybór. No to trzeba jakoś się zorganizować póki pogoda ładna...
BUZIAKI ;D

male34mb.gif



maja.png

 
Cisza. A zatem jest spotkanie, czy nie? I w końcu poniedziałek, czy wtorek? Czy przenosimy na kolejny tydzień i szukamy terminu, który wszystkim pasuje?
 
hej, ja podtrzymuje wtorek, jesli nie wtorek to sobota, inaczej nie dam rady :( tylko niech mi ktoras napusze, jak sie podjezdza pod tego Lolka, czy to ten pub za biblioteka? a co jesli bedzie padac?
 
To może niech będzie wtorek, może i Aletka się wykuruje do tego czasu? Co Wy na to? A następnym razem wybierzmy inny dzień, żeby mogły przyjść te dziewczyny, którym wtorek nie pasuje. Zdecydujcie, bo mnie to jest wszystko jedno.
A gdzie jest Lolek... hmm... chyba za biblioteką, ale na 100% to nie wiem, bo byłam tam tylko raz, i nie pamiętam, czy w Lolku, czy w Bolku? Ja będę jechać metrem.
Jak będzie padać, to albo rano odwołamy, albo się spodkamy nie pod Lolkiem, a w Lolku. Ale zapowiadają raczej ładną pogodę.
 
reklama
Do góry