reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

a to nasza druga lekcja pływania
robię papapa do taty
img04127zf.jpg

pod ciężarem mojego słodkiego ciałka tratwa sie zatapia ;D
img04174wr.jpg
 
reklama
z tego co wiem te zajęcia sąw Rybniku dla dzieci powyżej 3 miesiąca.... sami z Alkiem tam się wybieramy.... następny kurs w kwietniu.....




olozb3hv.jpg
 
Niewiem.... ale ty masz prawie roczną bomblowinę... a moja za tydzień kończy 3 miesiące... więc ja bym sobie niepozwoliła zanużyć malucha w mocno chlorowanej wodzie.... ale naprawdę niewiem....



olozb3hv.jpg
 
napiszę Wam kawał:

Niedźwiedź i zajączek znaleźli złotą rybkę a ta im mówi:
- macie po 3 życzenia.
Niewdźwiedź zaczyna:
- chciałbym by w całym lesie były same niedźwiedzice i ja jako jeden niedźwiedź.....
rybka odpowiada:
- to da się zrobić......
Niewdźwiedź 2 życzenie:
- chciałbym by w całym kraju były same niedźwiedzice i ja jako jeden niedźwiedź.....
rybka odpowiada:
- to da się zrobić......
Niewdźwiedź 3 życzenie:
- chciałbym by na całym świecie były same niedźwiedzice i ja jako jeden niedźwiedź.....
rybka odpowiada:
- to da się zrobić......
Przyszła kolej na zajączka... ten mói do złotej rybki:
- złota rybko.... ja jestem tylko szarym skromnym zajączkiem i mam tylko jedno życzenie.... żeby ten jedyny niedźwiedź był pedałem.....

i jak choć trochę Was rozbawiłam to życzę miłego dnia. My dziśidziemy po wyniki z moczu i na szczepienia..... Pa



olozb3hv.jpg
 
no... na Wolności do dr. Murawskiego (lekarz oficjalny) a jak miałam problem z brzuszkiem malucha to poszłam do dr.Prokop (fajna babka) chodźdo Murawskiego teżnic nie mam... zawsze odpowie na moje pytania i czasami nawet coś poradzi...

a jeszcze przy okazji popiszętrochę kawałów by było weselej ;D



olozb3hv.jpg
 
Spotykają się -Królewna Śnieżka, Herkules, Quazimodo(dzwonnik z NotrDame)- i zastanawiają się czy ludzie dziś mówią o nich to samo co kiedyś...
Najpiew do dużej sali z dużym lustrem wchodzi Królewna Śnieżka i pyta:
- Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na Świecie?...
- Ty piękna Królewno - odpowiada lusterko
Następnie do tej samej sali wchodzi Herkules i pyta:
- Lustereczko powiedz przecie kto jest najsilniejszy na Świecie?...
- Ty śilny Herkulesie - odpowiada lusterko
Jako ostatni smutny wchodzi QUAZIMODO...... lecz długo nie wychodzi.... wkońcu wychodzi z zdeorientowaną miną i pyta pozostałych.....
- powiedzcie mi.... gdzie leży ta Polska i kto to jest ta Pani Kaczyńska?....... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Życzę miłęgo dnia ::)



olozb3hv.jpg


 
reklama
;D ;D ;D ;D ;D Mam pytanie do was znacie może dr.Kluszczyka jest ginekologiem .A wogóle gdzie chodziliście do lekarza jak byliście w stanie błogosławionym?????????????? :)
 
Do góry