reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Ja też wstrzymuję się narazie z zakupami.
Ostatnio jak tylko lekarz powiedział mi że będzie dziewczynka to nakupowaliśmy ślicznych sukieneczek i innych różowych fatałaszków. Ale już po miesiącu okazało się, że jakiś tam siusiaczek się pojawił,:laugh2::laugh2::laugh2: więc mam trochę rzeczy dziewczynkowych neużywanych no i oczywiście po Bartku chłopięcych
 
reklama
Dziewczyny, Wy w większości w ogóle wiecie co kupować:). Ja nie mam pojęcia. Nawet nie wiem co się kupuje. Pewnie jak bym poszła do sklepu i pani zaczęła by zachwalać różnego rodzaju produkty okazałoby się, że wzięłabym w ciemno wszystko. A podobno część rzeczy to tylko chwyty marketingowe, które się absolutnie nie przydają....
Śliczne te rzeczy, które wklejacie:)
 
no fajniutki ten kocyk :) serio miałaś nosa, żeby sobie wybrać takie cudeńko przez owu Dla nas to też będzie pierwsza dzidzia, ale z zakupami zaczekamy jeszcze trochę, bo pewnie sporo dostaniemy rzeczy od mojego brata po jego dwójce maluszków (przynajmniej na to liczę) i tak juz się kiedyś z bratowa ugadywałam wstępnie) ale to pewnie będą głównie ciuszki itp drobne rzeczy bo ich synuś (a mój chrześniak) ma dopiero roczek i 3 miesiące, więc grubsze rzeczy na pewno będą do kupienia...
 
Dziewczyny, Wy w większości w ogóle wiecie co kupować:). Ja nie mam pojęcia. Nawet nie wiem co się kupuje. Pewnie jak bym poszła do sklepu i pani zaczęła by zachwalać różnego rodzaju produkty okazałoby się, że wzięłabym w ciemno wszystko. A podobno część rzeczy to tylko chwyty marketingowe, które się absolutnie nie przydają....
Śliczne te rzeczy, które wklejacie:)

Oj to prawda. Ja też po wpływem chwili kupowałam wiele rzeczy, które albo okazały się niepotrzebne albo niiepraktyczne. :zawstydzona/y:
 
ja dzisiaj weszłam do C&A i tam w promocji są takie śliczne dresiki dla maluszków takich malusieńkich za 25 zł, ledwo się powstrzymałam. Ale coś czuje że jak lekarz już potwierdzi to sie nie powstrzymam i na dobry początek kupie coś :)
Teraz są takie fajne rzezcy w promocjach, a jak my będziemy kupować to w promocjach będą letnie rzeczy a zimowo jesienne dopiero będą wchodzić więc w promocji nie będą.
 
Asia - to fakt. W H@M też widziałam fajne dresiki, dwie wersje dla chłopców i dwie dla dziewczynek, chyba 30zł. Ja generalnie baaaardzo sobie chwalę rzeczy z H&Mu, mała ma dużo ciuszków z tego sklepu i są dużo lepsze gatunkowo niż ze Smyka. Jest też w Cubusie taka firma MOHINI, rewelacyjne jakościowo ubranka, zawsze jestem zadowolona i długo się noszą. Ale żeby zacząć kupować, dobrze by było chociaż znać płeć...

ja generalnie jeśli chodzi o taki większy zakup, mega polecam krzesełka do karmienia - lepiej kupić takie lepsiejsze z większą możliwością funkcji, niż inwestować 200-300zł w leżaczek który będziecie używać przez max 6miesięcy... i wygodniejsze są, bo dziecko leży w nich wysoko, to wygodniej dla mamy żeby je wziąć na ręce czy nakarmić... ten model Chicco jest po prostu genialny i nie zamieniłabym go na nic innego!! PROMOCJA KRZESEŁKO do karmienia CHICCO POLLY MAGIC (1407988033) - Aukcje internetowe Allegro
 
jeśli chodzi o ciuchy z H&M to Jaś ma niemal 90%...ale z lumpa...jak nowe, raz trafiłam na takie co wisiały w sklepie! także polecam bo za pełną siatę płaciłam 50zł a miałam nawet kurtkę na zimę...z h&m własnie:) na takie maluchy jest tam wszystko, czasem nieużywane i z metką, potem jak urosną to trudniej o coś ładnego.

na dzień dzisiejszy nadal nic nie kupuję bo na pierwsze trzy miesiące i tak mam po Janku uniseksy... sukienki zdążę kupić:)

co do krzesełek... nie wiem jaka firma bo mi się nie chce wstać i zerknąć ;) ale ja mam takie krzesełko co ma trzy pozycje nachylenia (tak dla 6miesięcznego dziecka w górę), można je rozparcelować i mam krzesełko z niskim stoliczkiem na którym jeszcze podnosi się blat i jest schowek a z drugiej strony blatu plansza na klocki duplo:) 350zł w sklepie u nas, na allegro: 230zł....;/
 
naprawdę polecam, dla mnie chyba najlepszy zakup jaki zrobiłam dla Martysi :-D mimo że może nie najtańszy (chociaż i tak podrożały, ja płaciłam 300zł z przesyłką!!), to naprawdę posłużył nam prawie dwa lata bo jak M urosła to obniżyłam jej siedzisko na dół i sama tam siadała i se np. bajki na nim oglądała i obiad jadła. Teraz służy mojemu siostrzeńcowi, a od jesieni znowu nam :-D
 
reklama
To krzesełko super, też planuje zakup takiego, bo słuszałam że super się sprawdza, pozatym lepiej jak dziecko ogląda świat z naszego poziomu a nie z poziomu podłogi, a takie bujaczki to pewnie w spadku po kuzynce dostaniemy.
Ciuszków też dostane już mi zapowiedziała :) rodziła w zeszłym roku we wrześniu więc między naszymi maluchami bedzie rok różnicy, ciesze się bardzo z tego :)

Ciuszków z h&m z lumpa też mam troche, bo nakupowałam synkowi mojego M, zreszą tam naprawde można super rzeczy znaleźć, kiedyś jak znajde czas to porobie fotki rzeczy które już mam dla maleństwa.

Dzisiaj ide na łowy to pewnie cos dla maleństwa też kupie :)
 
Do góry