reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Micela wszystko przed Tobą, konie to cudowne zwierzęta. Ja duży nacisk kładę na obecność zwierząt w naszym życiu bo moja starsza córka ma zaburzenia ze spektrum autyzmu i widzę jak fantastycznie odnajduje się w świecie zwierząt, mój pies to dogoterapeuta na emeryturze, jest wysterylizowana a jak urodziłam Zosie dostała laktacji i pchała się do karmienia :-D ten pies jest po prostu pod każdym względem niesamowity. Suczka wyratowana z mordowni gdzie suki które rodziły za mało szczeniąt były zakopywane żywcem i trzymane z małymi w ciasnych lubiankach na wwarzywa - jedna wielka tragedia! Ona jest dla mnie i dla mojej córki znacznie przewidywalniejsza niż wiele ludzi. Ma już 9 lat i mam nadzieję że drugie tyle przed nią
 
reklama
Haha naprawdę?Szalona ta Twoja sunia:-). Masz wielkie serce, że ją przyjęłaś, na takich ludzi co tak traktują zwierzęta to nie ma słów...:angry:Na pewno pożyje jeszcze z dychę spokojnie ;-)Też uważam, że zwierzęta są bardzo ważne w życiu dzieci:tak:Może po porodzie poszukam jakieś szkółki do jazdy konnej, tak, konie są wspaniałe...
 
Witam z rana wszystkie mamusie :-)
Ale mialam spiocha porannego tak mocno spalam ze nawet chlopa nie slyszalam jak do pracy poszedl :nerd: Dopiero po 10 jest a mi sie znowu spac chce:baffled:
z@t tez mi sie serce kraje na zwierzece nieszczescia bo biedne same obronic sie nie moga a jest tyle ludzi co krzywdza je.Wasza psina na pewno z wami jeszcze dlugo pobedzie ;-)
 
Dzień dobry ;-)
z@t uwielbiam psiaki i takie historie są straszne...sama mam 4 letnią sunie owczarka collie:tak:
Ale miałam spanie dzisiaj;-)jak kamień potem wstałam sniadnko zjadłam i znów chce Mi się spać:baffled:
Upał się dzisiaj szykuje..
Buziaki dziewczynki :*
 
a mi się jeszcze nie chce spać, pewnie za dwie godziny zaczne mieć zejście jak akurat przyjdzie pora na odebranie Małych z przedszkola. Mdłości, mdłości, mdłości, już się boję na myśl o wieczorze...wtedy jest po prostu najgorzej:(
Kasik P uwielbiam collie, ale nie przez film o Lessie tylko widziałam ich możliwości na zawodach agility i obiedience ( posłuszeństwa sportowego) od tamtej pory sporo o nich czytam i choruję na nie:)
 
Psy rzeczywiscie sa cudowne ale niestety mieszkamy w bloku i zawsze bylo mi szkoda tych psiakow ze pol dnia siedza w ciasnych pomieszczeniach...moze kiedys jakiegos malego psiaka...
 
czesc dziewczyny ;-)

u mnie tak jakby mdlosci troche odpuscily i zmeczenie tez, bo juz nie spie w ciagu dnia ale wieczorem klade sie wczesniej, ale mam takiego gloda ze jak nie zjem co 1,5-2h to az mnie telepie :-):-) wczoraj bylam na usg i lekarz zauwazyl jakis malutki krwiaczek ale twierdzi ze to nie od tego mialam plamienia wiec nie wiem dalej skad mi sie to wzielo, a dzisiaj mam wizyte takze pewnie juz mi zalozy karte ciazy :-)

sealpup super ze juz jestes po usg, tym ze ciaza jest mlodsza na usg niz z miesiaczki to sie nie martw u mnie tez sa chyba 3 dni roznicy, wazne ze jest serducho!! :tak:

misiamonisia
trzymam kciukasy!

psy kocham baaardzo baaardzo ale tak samo jak kobita mieszkam w bloku i niewyobrazam sobie trzymac tu psiaka, nawet malego. ale kiedys napewno psa bedziemy miec, ja choruje na buldogi francuskie :-)
 
z@t to już moja druga sunia z tej rasy:-)
pierwszą dostałam do taty na 8 urodziny i była z nami 14 lat...
a drugą obecną kupiłam 5 miesięcy po odejściu lessi pierwszej suni w tajemnicy przed wszystkimi i juz ma 4 latka :-D
Jest niesamowicie mądra i charakterna wrzucę później zdjęcia teraz sił brak :-(
rampampam super że mdłości odpuściły :tak: a krwiaczek może się wchłonąć więc się nie przejmuj:tak:
Mi kartę ciąży założyła lekarka we wtorek..właśnie szukam innego lekarza który poprowadzi moją ciąże na śląsku strasznie ciężko znaleźć kogoś sensownego a chciała bym alby lekarz pracował w szpitalu. Więc grzebie w necie pytam się o opinie znajomych które urodziły;-). A może jest tu jakaś dziewczyna ze śląska??? Chce do 8 tygodnia mieć już pewnego lekarza:tak:
misiamonisia &&&&&&&&
Ja dopiero wstałam ale chyba ide dalej spać u nas zrobiło się deszczowo burzowo...
 
Rampampam buldogi i owszem ładne i słodkie ale ta rasa to ofiary tworzenia nowych, efektownych ras przez zwariowanych hodowców. Są bardzo chorowite, nie mogą biegać bo mają krzywe przegrody i ponoć mogą się udusić i niemal niemożliwy jest ich naturalny rozród( dokładnie nie wiem czy mam racje ale wiem że mają wiele wad utworzonych poprzez głupie krzyzowanie ras). Jak już to z bardzo dobrej hodowli która dba o eksterier i samego szczeniaka, a kupującego nie wpuści w maliny, albo że schroniska pieska w typie rasy który potrzebuje domu. O matko! Robię właśnie tort dla córeczki bo jutro mam kinderbal( organizujemy na ddziałce ich taty) i tak mnie zemdlilo że nie wiem czy dokończę. Właśnie się dowiedziałam ze przedłużają mi umowę na czas nieokreślony!!!:-D
 
reklama
Witam wszystkie marcowe mamy :-)
Dołączam się do Was nieśmiało i mam pytanie: Dziś zrobiłam betę i w 34 dc wynosi 11551 :szok: Przeraziłam się czy to nie za dużo... Jak to było u Was dziewczyny? Wizytę u gina mam za tydzień
Muszę się w wolnej chwili przekopać przez cały wątek :tak:
Dodam że mam na imię Agnieszka i mam już 14 miesięczną córeczkę Maję :-)
 
Do góry