reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sealpup młodsza ciąża się zdarza często, ja myślę że też mogła mi się owulka przesunąć o trzy dni i w pon. się dowiem że niewiele co widać. KasikP dla mnie też ważne aby lekarz pracował w szpitalu, warto poszukać. Szkoda że te wizyty są tak drogie ale za to można dzwonić do ginka i mu się żalić:-D
 
reklama
rampampam u mnie chyba jest tak conajmniej tydzien mlodsza. No, ale ostatni okres przed ciaza byl po 25 dniach (normalnie ok 30-32), bardzo mnie to zdziwilo wtedy. Gdyby byl tydzien pozniej to by sie wszystko zgadzalo. Nie wazne... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!

Dziewczyny ile bierzecie duphastonu 1 czy 2? Bo mnie najpierw powiedzial 1 dziennie, a potem 2.

Przyszlam dzis do pracy a tam potop i nawet szef na mopie juz jezdzil. Zaczelam pomagac, zrobilo mi sie slabo i musialam powiedziec przelozonej. Nieidealnie. :(
 
Agniesza witaj i rozgość się:-)
Ja w 33dc miałam 651 bete więc może u Ciebie bliźniaki:tak:
z@t no właśnie o to chodzi:tak: i w szpitalu inaczej patrzą jak widzą u kogo prowadzisz ciąże;-)
Muszę szybciutko to ogarnąć bo potem się na becikowe nie załapie. Co do lacto vaginalu to ja się nie znam.
sealpup ja biorę 2 razy dziennie mniej wiecej w równych odstępach 12h i odkąd biorę to mniej boli mnie brzuch:tak:
Może lepiej że przełożona już wie, prędzej czy później i tak trzeba powiedzieć.
 
rampampam buldogi francuskie to i moje marzenie:tak: ale troche z@t mnie zmarwtiła z tymi chorobami u tych psiaków:baffled:

.... ze swoim gin to ja mam problem... jak dla mnie super lekarz prowadził mi pierwsza ciąze i byłam zadowolona teraz jak poszłam do niego dowiedziałam sie ze juz nie pracuje w szpitalu tylko prowadzi prywatnie wizyty:no: i co teraz????? płace mu nie mało bo 150 zł za wizyte i jak pójde rodzić to będe niczyją pacjetnka...:szok: ale pasuje mi ten lekarz..... jedyne co to od niego połozna powiedziała ze bedziemy rodzily razem i ze mi pomoze w szpitalu wiec mam tylko ją czy to duzo czy mało nie wiem:confused: jak myslcie powinnam zmienic na lekarza który pracuje w szpitalu?? czy zaufać tej położnej(babka widać ze doświadczona)

Agamaj
beta mega dużaaaa, gratuluję!
 
ja dziś na zakupach mało nie padłam. pot mnie oblał i słabo się zrobiło. a myślałam, że tylko w telenowelach tak się objawia ciąża ;-)

Agamaj - bHCG to bardzo indywidualna sprawa. lae zawsze jes szansa, że ciąża jest o kilka dni starsza niż przypuszczasz. albo że jest ICH więcej ;-).

sealpup - ja biore 2x1 duphaston. badałam progesteron i był poniżej normy, dlatego biore. no i pewnie profilaktycznie też, bo jestem po poronieniu

moja ciąża jest prawie o 3 tyg młodsza niż wg @. ale u mnei dłuuuugie cykle to standard niestety.
nie wiem czy to m azwiązek z ciązą, ale od kilku dni bolą mnie oczy.albo pora zmienić okulary albo nie wiem o co chodzi.
 
Witaj.... Aga...:-D miło mi będzie jak będą jeszcze jedne bliźnięta!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D... u mnie okaże się 30 lipca czy nadal są 2 pęcherzyki... a Ty kiedy wizytę masz??
 
Witam wszystkich :-)
Melduję się na pokładzie marcówek.
Mam termin wg OM na 1 marca, a wg USG na 8 marca. Przyjmuję termin USG za poprawny, bo wiem kiedy w ciążę zaszłam ;-)
To moja trzecia ciąża, zupełnie nieplanowana.
Mam na imię Gosia, jestem mamą 5,5letniego Bartka i niespełna 2letniego Adasia. Teraz liczymy na kobietkę.

Ktoś pytał, czy można lactovaginal w ciąży- można :-)
 
reklama
Witam wszystkie marcowe mamy :-)
Dołączam się do Was nieśmiało i mam pytanie: Dziś zrobiłam betę i w 34 dc wynosi 11551 :szok: Przeraziłam się czy to nie za dużo... Jak to było u Was dziewczyny? Wizytę u gina mam za tydzień

witaj, u mnie w 30dc było 23279 wiec chyba ok. :)

KasikP nie chcę Cię martwić, ale nie ma już becikowego.. teraz są roczne urlopy
celinka witaj..
 
Ostatnia edycja:
Do góry