reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Agamaja super wieści.....cieszę się bardzo!!!
faktycznie cukrzyca nic co mogłoby cieszyć...u mnie wyszła w drugiej ciąży...teraz miałam robione badania na obciążenie glukozą...ale nie mam cukrzycy..hurrra...a wynik miałam 139..także trzymam dalej za ciebie kciuki!!!
mi ostatnio jest tak zimno,że..napaliłam w piecu..reszta domowników pukała się w czoło!!!!przyjechały do mnie dzisiaj koleżanki z pracy...w krótkich spodenkach i rękawkach..a ja dwa rękawy i długie spodnie

u mnie nawet się nie spytał o genetyczne tylko powiedział,że zrobimy na następnej wizycie czyli 9 września!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
heven a możesz mi podać jakie są normy przy tym obciążeniu glukozą? tzn jakie normy po godzinie i po dwóch od wypicia glukozy? A to co piszesz 139 to wynik na czczo?
 
Agamaja u mnie to było tak....na dzień dobry pobrała mi krew i powiedziała,że jak wynik będzie dobry to dadzą mi glukozę do picia..tak więc musiałam czekać 30 minut za wynikami...wynik mam rewelacyjny(tak mi powiedziała)96 i mogę pić glukozę..po wypiciu musiałam czekać 2 h nigdzie chodzić nic nie pić,nie jeść!!!a wynik na drugi dzień!!!!mi wyszedł wynik 139..położna mówiła,że norma do 140,ale gin mi powiedział,że nawet jakbym przyszła z wynikiem 156 to będzie norma,bo od tego roku podnieśli normy!!!
 
Dzięki heven! :-)
No to Ty masz super wynik na czczo. Mi wyszło w jednym tygodniu 112 a w następnym 92
Nie wiem skąd taka różnica, co prawda robiłam w innym labo ale chyba takiej rozbieżności nie powinno być
Ja mam sprawdzić stężenie po 1 godz i po dwóch, tak że czeka mnie aż 3 wkłucia :szok:
 
Agaawa no to widze ze identycznie mamy ja tez dzisiaj 12 tydzien i 6 dzien i oby rzeczywiście objawy minęły . Ja niestety rano porcelana a co jakżeby inaczej J

Sofi 89 , Mamusia ja pracuje w laboratorium chemicznym i jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży dostałam od lekarza zaświadczenie że nie mogę pracować w labie i zostałam przeniesiona do dokumentacji J

Ha ha pomidorowa króluje nadal ja cały czas wszystko co pomidorowe, zupa, sok, gołąbki z sosem pomidorowym cale mnóstwo pomidorów wcinam

Tak pisałyście o wagach że dzisiaj postanowiłam się zważyć i bilans -1kg id ostatniego ważenia

Ewa zdrówka
Anulka ja w pracy ubieram skarpety narciarskie bo tam zimno jak nie wiem a to sierpień smieją się ze Mnie co w zimie będę ubierać

Heven współczuję Ci bólu głowy ja odpukać nic nie mam a przed ciążą miałam okropne ataki migreny takie właśnie 3 dniówki że nic przeciwbólowego nie pomagało jak nie wzięłam czegoś w pierwszej fazie bólu

Agamaja świetne wieści że kolejna wizyta marcóweczek udana :-)

Dzisiaj zawitałam do Wro do rodziców i od Mamy sobie wezmę 2 pary spodni akurat mają gumkę na górze więc na chwile będą dobre, bo ile można w legginsach chodzić a zimno sie robi wieczorami jak chodzę na spacery. Jutro ruszam szukać ciążowych spodni mam nadzieję, że coś znajdę. Siostra moja mi mówiła żeby najlepiej z takim długim pasem i żeby nie był taki "rajstopowy" i że lepszy taki dłuższy a nie taki dluższy z gumką tylko miękki

A właśnie czy któraś z Was jest z dolnego śląska?

Życzę dobrej nocy i udanego weekendu
Buziaki dla was dziewczyny
 
Ale produkujecie;)
Ja generalnie pracuje w domu, dom dziecko praca czasmk sily brak wiec nie bardzo jak sie oszczedzac ...
A zAkupy chyba w 8 miesiacu zaczne jakos mi sie nie spieszy. Tyle rzeczy mamy jeszcze nie rozwiazanych tyle niewiadomych ze te przygotowania jakos nie widze;)
 
reklama
Do góry