reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kurczę, mam jakiś problem z ciepłotą ciała. W ciągu dnia jest ok, ale jak przyjdzie wieczór, po 20-tej to opatulam się jak eskimos. Ciepłe dresy, skarpetki, okutana kocem i tak mogę dopiero usiąść i film obejrzeć z M, który ma ze mnie ubaw, bo sam w krótkim rękawku siedzi...
 
reklama
Hihi ja tez rozmaite herbatki popijam a potem co 5 minut do kibelka ;) Jak ogladamy film z mezem to on szalu dostaje bo co chwile musi pauzowac z powodu siku ;)
 
Natalia....tak do gina chodzę w Toruniu.......z pierwszą ciążą jeździłam do Lipna i tam planowałam rodzic. Ale po tym jak mnie potraktował po poronieniu lekarz który mnie prowadził.......smiem twierdzic ze jest tam jak we Włocławku (wiele sie słyszało w tv na ten temat).

Będę rodzić na Bielanach.........nie mam zamiaru już nic szukać. Zastanawiam sie tylko nad prywatną położną. Ale zobaczymy;-)
 
witam się wieczorowo....jestem po ataku bólu głowy..3 dniowym....aż szkoda tego opisywać..

teraz wieczorem coś brzuch mnie pobolewa:crazy::crazy::crazy:
 
Dziewczynki jestem już po wizycie. Wszystko ok, serduszko pięknie bije i dzidzia ma już 3,71 cm :-)
Tak że w sam raz na 10 tydzień. Dziękuję trzymającym kciuki! :tak:
Wyniki mam ok, tylko ten jeden wynik glukozy jest niepokojący i gin kazał mi dla pewności sprawdzić i zrobić test obciążenia glukozą. Mam nadzieję że to jednak nie cukrzyca :szok: bo się trochę przeraziłam.
A 2 września mam badania prenatalne. Robię je ze względu na wiek... Czy któraś też je robi?
 
reklama
Callinka, u nas jest identycznie! :D
MisiaMonisia, a kto jest Twoim lekarzem? Ja chodzę do Mizarewicza i głównie ze względu na to chcę rodzić w Chełmży. Nasłuchałam się za dużo o traktowaniu dziewczyn od niego na Bielanach, że to głowa mała. I po prostu boję się rodzić w Toruniu. Wiadomo, że różne są dyżury, ale słyszałam o lekarzu, który wręcz rozrywa kobiety, o położnych, które obśmiewają pierworódki... I po prostu stwierdziliśmy, że nie na Bielanach, bo mój Adam by jeszcze kogoś rozwalił i Bobo by nie miał Taty -> cytat.
heven, też cierpię ostatnie kilka dni... Spróbuj nasmarować głowę Amolem albo czymś podobnym, mnie pomaga chociaż trochę, na tyle, że mogę działać.
agamaja, ​to super wieści, bardzo się cieszę! :)
 
Do góry