reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Agiszonek powodzenia.

Ja to doła łapie jak czytam i oglądam zdjęcia maluchow Waszych. Tez bym chciała już tulić Marysie. Chodzę zła jak osa i tylko dopakowuje torbę. Jeszcze mdłości mam od rana pewnie ze złości ze nic sie nie dzieję. Wkurzam mnie już mega ciągle pytania wszystkich czy jyz. Czego nie otworzę wszędzie to samo pytanie od rodziny czy znajomych.
 
Cocosh ja czuję sie identycznie tak samo... mimo ze mam termin sporo po Tobie bo na 12ego. Mam nadzieje, ze ten dolek minie szybko... ale dzisiaj naprawde jest kiepsko:( az sie boje pomyslec, jak to bedzie jesli sie przeterminuje...:/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Hehe Fanti nieeee... Ja mam jeszcze dużo czasu. We wtorek dopiero wyznaczą termin cc...jakoś ok 15.03 tak sądzę, bo lekarz mówił, że parę dni przed 19. Ja nawet torby nie spakowałam jeszcze! ;)
 
Chrobek gratulacje!!! Zazdroszczę scenariusza porodu, chciałabym żeby mój był choć w połowie tak optymistyczny ;)

Bar, Agiszonek kciuki ciągle trzymam!
Cień zdecyduj się :p życzę żeby rozkrecilo się na maxa! Postawa męża porażka :( normalnie na złość poprosilabym jakiegoś dobrego kumpla o zastępstwo przy głowie :p
 
Kurczę tyle się tu dzieje...
Chrobek ogromne gratulacje poród normalnie wymarzony :-)
Teraz sporo gości to i czasu brak na czytanie... Dzis moj tata przyjedzie...
Kciuki dla tych u których jakies symptomy porodu są ... Oby poszlo szybko jak u Chrobek...
 
reklama
Do góry