reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Nailie zawsze jak mam sen, że rodzę, to okazuje się, że to dziewczynka... ;)

A wszyscy mówią, że brzuch mam jak na chłopaczka...

Jeśli chodzi o seks, to ja mam wszystkie wymienione bodźce a brzuszek nawet nie drgnie hihi
 
Grandiflora gratulacje :)

Maya trzymam kciuki, by jutro już można było iść do domu :)

Isia jeszcze 3 godziny :) jest mały stresik?

Ja to bym wszystkie opcje na raz stosowała :D od przyszłego tygodnia mam zamiar spróbować masować szyjkę. Olejek już zakupiony. Ciekawe, czy pomoże przy porodzie.

Ja dzisiaj na szkole rodzenia będę mieć testowane jak działają tensy :) u mnie w szpitalu trzeba mieć swoje plastry. Sama jestem ciekawa jak to wygląda.
 
Kurcze wiecie co jest najdziwniejsze? Ze w ogóle nie mam stresa hihi może dlatego, że będzie mnie robiła moja lekarka a anestezjolog to znajoma z dawnego przedszkola Zuzki hihi
 
No właśnie ale mnie to przeraża że nie mam żadnego stresa hihi
Może za wyjątkiem tego czy M zdąży bo Zuzka je obiad w przedszkolu... miałam mieć cc ok 15 a teraz kobieta stwierdziła, że ok godz 13....
 
reklama
Do góry