reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
To faktycznie szkoda, a na kiedy masz termin?
Termin mam z wyliczeń na 8/9marzec, ale u mnie ze względów kardiologicznych moze być tak że trochę wcześniej mnie rozwiążą to od kardiologów zależało, póki co jeszcze nic mi na temat planowanego rozwiązania nie mówili więc dobrze bo nie chce np w tym roku:)

Jestem po poradni juz. Kamień z serca mi spadł jak mi lekarz powiedział ze szyjka ma 3cm, czyli się wydłużyła, bo miałam na 2cm. Więc jest dobrze. Ale mimo to mam tryb spoczynkowy. Ale jest mi lepiej na świadomości ze się poprawiło a nie pogorszyło. A córcią też jest wszytko w porządku, przybiera ladnie, ma już ponad 700gram chyba 720gram, I cieszy mnie to bardzo, I dalej siedzi dupką do dołu heh. I coś mówił lekarz ze główka jest trochę mniejsza jak na ten tydzień i coś tam jeszcze ale mówili że prawdopodobnie dlatego że jest tak ułożona i ciężko złapać dobry pomiar. Ważne że dobrze przybiera i przepływy ma dobre 🙂 to mnie cieszy. Aż się lepiej leży w lozeczku heh.
 
Hej ja już po połówkowych, dziewczyny mały nie chciał się odwrócić musiałam zjeść coś słodkiego i przyjść jeszcze raz.
Wszystko w normie, grubość fałdu karku 4,0mm jedyne co to wykrył ognisko hiperevhigeniczne HA/CA 0,29 ale mówił, ze mam się nie martwic. 21tc 410g
Tylnią ściana wysoko-lokalizacja łożyska


Położenie płodu główkowe
148ud min
Bpd 50
Hc 187
Ac 173
Fl 33
Hc/ac 1,08
 
Termin mam z wyliczeń na 8/9marzec, ale u mnie ze względów kardiologicznych moze być tak że trochę wcześniej mnie rozwiążą to od kardiologów zależało, póki co jeszcze nic mi na temat planowanego rozwiązania nie mówili więc dobrze bo nie chce np w tym roku:)

Jestem po poradni juz. Kamień z serca mi spadł jak mi lekarz powiedział ze szyjka ma 3cm, czyli się wydłużyła, bo miałam na 2cm. Więc jest dobrze. Ale mimo to mam tryb spoczynkowy. Ale jest mi lepiej na świadomości ze się poprawiło a nie pogorszyło. A córcią też jest wszytko w porządku, przybiera ladnie, ma już ponad 700gram chyba 720gram, I cieszy mnie to bardzo, I dalej siedzi dupką do dołu heh. I coś mówił lekarz ze główka jest trochę mniejsza jak na ten tydzień i coś tam jeszcze ale mówili że prawdopodobnie dlatego że jest tak ułożona i ciężko złapać dobry pomiar. Ważne że dobrze przybiera i przepływy ma dobre 🙂 to mnie cieszy. Aż się lepiej leży w lozeczku heh.
U mnie tez pewnie będzie wcześniej, potwierdzili że w moim przypadku łożysko napewno się już nie podniesie na tyle by mała mogła się urodzić sn więc tez czeka mnie cesarka, roz
 
U mnie 25tc i do tej pory jak kopała to pęcherz obrywał a dzisiaj czuje od rana albo boki albo góra więc może tak zostanie, jest to o wiele bardziej komfortowe odczuwanie ruchów niż te skierowane w dół brzucha. Ja mam wizytę za tydzień ale super, że u was wszystko w porządku ;)
 
U mnie 25tc i do tej pory jak kopała to pęcherz obrywał a dzisiaj czuje od rana albo boki albo góra więc może tak zostanie, jest to o wiele bardziej komfortowe odczuwanie ruchów niż te skierowane w dół brzucha. Ja mam wizytę za tydzień ale super, że u was wszystko w porządku ;)
Mnie dziś tak skopała ale nie w dół ale w ścianę brzucha trochę nizej od pępka, że myślałam że się przebije przez sciane 🙉🙈🙈 am mnie skóra od wewnątrz bolała. Ale mnie to mega cieszy bo wiem że jednak siły to ona ma dużo hehe.

Ja musze u mojej prowadzącej zmienić termin bo tu w Krk na patologi dali mi na 14stego grudnia a do swojej mam 15stego i bez sensu się tak dublować. I jutro rano do swojej sobie zadzwonię i zapytam sie może mnie wcisnie wcześniej trochę. Grudzień to mi zleci co chwilę jakaś wizyta 🙈
 
Imię już mamy od początku od kad się dowiedzieliśmy o płci. Ale dziś zaczęliśmy się zastanawiać 🤦‍♀️🙈
Elena ❤prawdopodobnie będzie.
A u was ? :)
U mnie młody ciągle głowa do dołu, najmocniej kopie w okolicach pępka jak podwija nogi i w okolicach żeber. Też potrafi dać popalić 🙈 już nie wierzę w to że się jeszcze obróci.
Śliczne imię wybraliście ❤️
U nas będzie Krzyś ☺️
 
reklama
U mnie młody ciągle głowa do dołu, najmocniej kopie w okolicach pępka jak podwija nogi i w okolicach żeber. Też potrafi dać popalić 🙈 już nie wierzę w to że się jeszcze obróci.
Śliczne imię wybraliście ❤️
U nas będzie Krzyś ☺️
No u mnie się obróciła jakoś koło 22tygodnia, I jak sie zaś będzie obracać to pewnie będę mega czuła to już taki ciężarek chyba będzie ciężko nie czuć hehe. Aż się boję 🙈🙈
Też piękne imię ❤
Chyba teraz mało Krzysiów jest, fajnie że wracaja te imiona 🤩
 
Do góry