reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja dziś po prenatalnych Kasia, mi tez 21tc i ułożenie główkowe. Już lekko zwariowałam, ze to za wczesniej😬🤭 i tysiąc myśli
Miałam dzisiaj badanie połówkowe i okazało się, ze jest ułożenie główkowe. Zdziwiłam się czy to nie zbyt wcześnie, a pani powiedziała, że zupełnie nie - jeszcze dziecko ma dużo miejsca, może dzisiaj być tak, jutro inaczej, a może tez już tak zostać do porodu :) ale to żaden kłopot, jak lubi wisieć do góry nogami, to kto jej broni? 🤷‍♀️😂
 
Hej dziewczyny, ułożenie główkowe 😵‍💫 czy to nie za wcześnie…
U mnie od 16tyyg jakos była główkowo ułożona też byłam na początku przerażona, dopiero teraz nie dawno w 22tyg ułożyła się miednicowo dupką w dół 🙈 I za każdym razem czułam jak się obkręca 🙈 i teraz się zastanawiam jak to zrobi żeby zaś sie obkręcić i pewnie będzie to aż widać hehe
To jest zupełne normalne, mają jeszcze sporo miejsca więc się układają jak chcą hehe ale też pamiętam że głową do dołu była długooo także spokojnie zdąży się obkręcić jeszcze kilka razy :)
 
A czy ktoś z Was myśli o tym aby mieć przy porodzie prywatna polozna? Czy szpitale państwowe się na to godzą? Macie jakieś informacje na ten temat
 
czy ktoś z Was myśli o tym aby mieć przy porodzie prywatna polozna? Czy szpitale państwowe się na to godzą? Macie jakieś informacje na ten temat
 
czy ktoś z Was myśli o tym aby mieć przy porodzie prywatna polozna? Czy szpitale państwowe się na to godzą? Macie jakieś informacje na ten temat
Ja nie myślę o tym, szkoda mi trochę pieniędzy na to ale w Warszawie niektóre szpitale mają opcje wykupienia położnej. Ja ostatnio czytałam, że któryś warszawski szpital jeżeli po CC chcesz mieć położną przez dobę przy sobie to 500 zl.
 
Ja nie myślę o tym, szkoda mi trochę pieniędzy na to ale w Warszawie niektóre szpitale mają opcje wykupienia położnej. Ja ostatnio czytałam, że któryś warszawski szpital jeżeli po CC chcesz mieć położną przez dobę przy sobie to 500 zl.
Ciekawa jestem jak to jest w mniejszych miastach czy są takie możliwości i oczywiście koszty
 
reklama
Magda933 no imie piekne wybraliscie🥰
Ja mam totalny metlik. Nie mam za duzo pomysłów. Chodzi mi po głowie cos, ale zadne nie wywoluje uczucia, ze to to jak bylo u nas przy poprzednich imionach dla dzieci. Chcemy by bylo uniqersalne bo mieszkamy za granicą. By nie bylo typowo polskich znakow oraz jednoczesnie by brzmiało dobrze/podobalo nam się w formie oficjalnej. Moze Oskar, jeszcze Filip mi sie podoba, a z takich bardziej zagranicznych to Logan, Noah 🤔

Moj tez na prenatalnych w 20tc byl pupa do dolu, a od 24tc ale mysle ze juz wczensiej glowa w dol i od tej pory czuje go ciagle tak samo. Na górze po prawej stronie, na dole po lewej 🙈
Qruszon mi sie zdaje ze to nie jest zle jak ulozony glowkowo. Dlaczego cie to martwi? Zreszta na pewbo jeszcze sie przejreci kulka razy skoro ma dopiero 400gr to ma sporo miejsca do fikolkow ☺️☺️
 
Do góry