reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam Mamusie te rozpakowane i te 2w1 :tak:
Nocka w miarę przespana,ale myślę ze z dnia na dzień mała przyzwyczai sie do swojego nowego otoczenia:-D. Jak na razie pamięta, to co w brzuszku i śpimy bliziutko siebie.
Ja właśnie czekam na położną , bo do 12 ma przyjechać i trochę mnie "oświecić" w tej nowej sytuacji.:-D

P.Mamusiu- masz rację ,że miała być Tosia, ale przez ogólne niezdecydowanie i długie debaty pozostała Olga-Antonina.

GRATULUJE WSZYSTKIM ROZDWOJONYM MARCÓWECZKĄ:-D:cool2:
I czekamy na pozostałe, w końcu już prawie połowa marca!!!

Zuzia wszystkiego naj........:-D:-D:-D
 
po obejrzeniu filmiku o wkładaniu dziecka do chusty chyba mi się w końcu udało, bo mała chwilkę pomarudziła i zasnęła. A ja mam wolne ręce :tak:
 
Marteczka wszystkiego naj dla Zuzi!!
Darinia moja Zuzia spi podobnie do Twojej:tak: - chyba Zuzie tak mają;-);-)
Giza super że się w końcu udało z tą chustą:-)
Ewa powodzenia!! oby to było już..!!:tak:
A gdzie Weronika i Kasia??? Rodzą???:confused::confused:
 
Witam witam.

Nulcia serdecznie gratuluję córuni. Opisuj wszystko jak znajdziesz czas. I co rodziłaś w św. Rodzinie. Czekam na relacje.

Marteczka wszystkiego naj dla Zuzieńki.
Ciekawe co z Weronika, jakoś jej nie widać.
I czy coś wiecie co u Mammy

U mnie nocka spokojna ale od rana ciężko mi się jakoś oddycha. i mała nie fika. Muszę ją obudzić, bo troche się denerwuję.

Dziewczynom w terminie życzę rozpakowania, a oczekującym cierpliwości.
Miłego dnia kochane.
 
PM ja nie bede szczepic na dodatkowe szczepienia tyle sie oczytałam w necie ze Kondzik bedzie szczepiony obowiazkowymi tylko :-(nie zeby nas było nie stac lub coś innego poprostu uwazam ze firmy farmaceutyczne przesadzaja ze szczepionkami ze sa konieczne na wszystko a reklama robi cuda :baffled::confused: a szczepienie Mela miała w nózke w udo. tutaj wkleje jeden artykuł http://www.melhorn.de/Impfen/indexpolnisch.htm#2 a kazdy zrobi jak uwaza ja napewno nie bede szczepić na pneumokoki ani na rota.
Zuziu wszystkiego najlepszego:-)
Kondzik lubi sapć jak odkurzacz chodzi:-D
 
reklama
Kasia_S - RODZI! Między 4 a 5 zaczęły jej odchodzić wody i po 10 mieli jej podłączyć oksytoczynę! :-)

PM - Emla się sprawdziła u mnie jak robiłam głęboki kontur do dziary ;-) - nic nie czułam (tyle, że ona działa jakieś 15 min po starciu - trzeba o tym pamiętać)
 
Do góry