K
koncia
Gość
Tyle piszecie o tej Coli, a ja nadal mam 6 litrów w domu, to nalałam sobie szklankę, bom spragniona. Ale jakoś mi nie smakuje, zdecydowanie za słodka ble :/
Ha, no i dziecko się obudziło, możliwe, żeby tak szybko ta Cola do niego doleciała?
Ha, no i dziecko się obudziło, możliwe, żeby tak szybko ta Cola do niego doleciała?
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiem ze jakbym jej to zostawiła na głowie to byłyby z tego same kłopoty a ja muszę myśleć o moich kruszynkach i tylko angielski sobie zostawiam na marzec. Ona tego nie rozumie bo ma wolne na sesje, zawsze ma jeszcze sesje poprawkowa itp..
