aga_cina
Mama Aniolka
Patik, tutaj zawinila oliwka J&J, albo to z powodu rozciagajacej sie skory. Chociaz nie wiem co wole, chwilowa wysypke, czy rozstepy...
Buziaczek, nowy balsam poczeka az wszystko wylecze. Nie bede ryzykowac. Teraz to albo krem nivea albo sudocrem tudziez puder. Na balsam troche wydalam, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobry :-)
A na lutowkach to nie tak zle :-) polowa stycznia i jakos sie trzymaja. Wiadomo, blizniaki to wczesniej, tak wiec miejmy nadzieje, ze u nas Mili rozpocznie sezon ;-)
Buziaczek, nowy balsam poczeka az wszystko wylecze. Nie bede ryzykowac. Teraz to albo krem nivea albo sudocrem tudziez puder. Na balsam troche wydalam, wiec mam nadzieje, ze bedzie dobry :-)
A na lutowkach to nie tak zle :-) polowa stycznia i jakos sie trzymaja. Wiadomo, blizniaki to wczesniej, tak wiec miejmy nadzieje, ze u nas Mili rozpocznie sezon ;-)






ehhhhhhhhhhhhhh


ale już nie pamiętam co komu napisać miałam