patik80
Fanka BB :)
Ewi fajnie że napisałaś co u Bosonóżki;-) żyć jej w tej pracy nie dają:-(
a co z tulipkiem? ktoś wie?
Pastela zdrówka dla Wiktora, niech szybko dobrzeje
a Tobie dużo sił życzę! trzeba mieć nadzieję że leki szybko zaczną działać i stanie na nogi, byle nie cierpiał...
Ewe1985 sprzątaj a najlepiej wydawaj dyspozycje M. a potem wrzucaj foteczki
a co z tulipkiem? ktoś wie?
Pastela zdrówka dla Wiktora, niech szybko dobrzeje
a Tobie dużo sił życzę! trzeba mieć nadzieję że leki szybko zaczną działać i stanie na nogi, byle nie cierpiał... Ewe1985 sprzątaj a najlepiej wydawaj dyspozycje M. a potem wrzucaj foteczki

ale za to u nas u Emilki kolorki sa oki :-) zostalo nam 2 pokoje do pomalowania w 2 lazienkach sufity i kuchnia sufit i potem juz tylko garaz i kotlownia ale to juz pikus bo sie do domu nie na niesie bo odzielone od reszty ;-)

