Pastela
Fanka BB :)
patik - i u mnie wczoraj wiosna zawitała :-) Jezu jakie Ty pysznosci robisz 
mniam, ja wczoraj robiłam z W. gofry i wpakowała nam się cała moja rodzinka+teściowa, więc dla M. nic nie zostawili 
Tak i Wiktor dba abym się nie leniła, dziś idziemy na 13:00 do pediatry na kontrolę. A M. zmotywowany do roboty hehe
ruda, patik - a ja wczoraj poszłam głodna spać, 2 małe gofry zjadłam o 15:30 i na kolację nie miałam już ochoty. Muszę zrobić morfologię znów chyba, bo coś apetytu nie mam. A to chyba nienormalne widzę. Wczoraj chciałyście sernik, ja mam zamrożony chyba z pół blachy i jakoś
Nawet owocki mi juz nie wchodzą i wszystko wczoraj wywaliłam, bo się skurczyło ze starości 
mamii - też lubię oglądać zakupki, ale mam problem z wklejaniem fot. a zrobić je też tak trudno
leniuch ze mnie
Bosa - a rogala do spania masz? bo my tu szalalyśmy w zeszłym tyg. jak CIebie nie bylo i zamawiałyśmy i można się wygodniej ułożyć i rwa mi przeszła nawet
koncia - o wijesz gniazdko! mnie też wczoraj to dopadło
super te naklejki z allegro, bajeczne pokoiki sie robią, WIktor oglądał ze mną i zachwycony, aż buzia mu się otworzyła. A lokatora i tak długo znosiliście, mam nadzieję, że się bezproblemowo w terminie wyprowadzi. I ciągle śmieję się jak widzę avatarek Twój hehe to tj. moj Harryś tylko wybielony 
Harsh - jak synek?

mniam, ja wczoraj robiłam z W. gofry i wpakowała nam się cała moja rodzinka+teściowa, więc dla M. nic nie zostawili 
Tak i Wiktor dba abym się nie leniła, dziś idziemy na 13:00 do pediatry na kontrolę. A M. zmotywowany do roboty hehe
ruda, patik - a ja wczoraj poszłam głodna spać, 2 małe gofry zjadłam o 15:30 i na kolację nie miałam już ochoty. Muszę zrobić morfologię znów chyba, bo coś apetytu nie mam. A to chyba nienormalne widzę. Wczoraj chciałyście sernik, ja mam zamrożony chyba z pół blachy i jakoś
Nawet owocki mi juz nie wchodzą i wszystko wczoraj wywaliłam, bo się skurczyło ze starości 
mamii - też lubię oglądać zakupki, ale mam problem z wklejaniem fot. a zrobić je też tak trudno
leniuch ze mnieBosa - a rogala do spania masz? bo my tu szalalyśmy w zeszłym tyg. jak CIebie nie bylo i zamawiałyśmy i można się wygodniej ułożyć i rwa mi przeszła nawet

koncia - o wijesz gniazdko! mnie też wczoraj to dopadło
super te naklejki z allegro, bajeczne pokoiki sie robią, WIktor oglądał ze mną i zachwycony, aż buzia mu się otworzyła. A lokatora i tak długo znosiliście, mam nadzieję, że się bezproblemowo w terminie wyprowadzi. I ciągle śmieję się jak widzę avatarek Twój hehe to tj. moj Harryś tylko wybielony 
Harsh - jak synek?
aaaa i jeszcze ogrodek bo jest tam pobojowisko oraz taras bo nie bede miec gdzie nawet wozka wystawic z mala
takze sporo tego jeszcze ale sama wiesz jak to jest z budowa domu wiele radosci i tyle samo klopotow 
bo nasz tydzien tez sie zbliza powolij a mi prasowanie jeszcze wolniej idzie;-)