• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

Ewi, nawet jeszcze całe truskawki mam w zamrażarce;-):tak::-D:-D.
Malinuś, było podziękować krowie że dzięki temu że przez nią chodzisz prędzej urodzisz:wściekła/y::wściekła/y:.
U mnie też pomidorówka:tak::-D z kluchami:tak::-).
 
reklama
Cześć gwiazdy!
wpadam tylko zakomunikować, że mam istny szpital w domu:wściekła/y: emek kaszlący i smarkający gorszy od dziecka. Jednak żadna siła ludzka nie zatrzymała go w domu. Obowiązki, to obowiązki. Pojechał do wawy, a teraz mi dzwoni i płacze. Pokupiłam mu leki, bo jak wróci na wieczór, to się zacznie marudzenie. Piotrusiowi kaszel zamiast przejść, to się nasilił, w nocy doszła gorączka. Zapalenie oskrzeli i antybiotyk. No zwariować idzie z tymi chorobami! Tylko patrzę jak mnie coś chwyci, tylko kto się wtedy mną zajmie tak jak jak wszystkimi:-( do tego examin w sobotę i próbuję się jakoś do niego przygotować, a marnie mi idzie..
buziaki kochane
w wolnej chwili wpadnę i poczytam, co u was
 
Cześć gwiazdy!
wpadam tylko zakomunikować, że mam istny szpital w domu:wściekła/y: emek kaszlący i smarkający gorszy od dziecka. Jednak żadna siła ludzka nie zatrzymała go w domu. Obowiązki, to obowiązki. Pojechał do wawy, a teraz mi dzwoni i płacze. Pokupiłam mu leki, bo jak wróci na wieczór, to się zacznie marudzenie. Piotrusiowi kaszel zamiast przejść, to się nasilił, w nocy doszła gorączka. Zapalenie oskrzeli i antybiotyk. No zwariować idzie z tymi chorobami! Tylko patrzę jak mnie coś chwyci, tylko kto się wtedy mną zajmie tak jak jak wszystkimi:-( do tego examin w sobotę i próbuję się jakoś do niego przygotować, a marnie mi idzie..
buziaki kochane
w wolnej chwili wpadnę i poczytam, co u was


zdrówka dla was kochana zeby wreszcie te choróbska was opósciły a dla ciebie siły.......
 
Dzięki dziewczyny:) jesteście kochane....dobrze ze ten czas tak szybko leci:)

Właśnie dostałam smska od koleżanki tej co rodziła przed świętami:) wpadną z małym na herbatkę:) juz sie nie moge doczekać tej kruszynki w moim domku:)- az mi sie humor poprawil:)

Scarletka- ja juz będę trzymać kciuki za etn egzamin i zycze zdrówka dla rodzinki a dla Ciebie odporności:)
 
Marcia mogłabym nawet tam zacząć rodzić ;) Już mi wszystko jedno było ;) A my pomidorówę ze świderkami lubimy :D

Scarlet trzymaj się dzielnie i wyzdrowiejcie wreszcie wszyscy :*

Mila to niezła ta koleżanka, już śmiga w gości??

Pinka wciąż myślę o tej Twojej cukierni i tak zazdroszczę, miałaś tyyyyyyyyyle smakołyków pod ręką mmmmmmmmmmmmmmmm
 
Milus - no widzisz jakie my kochane ahhah a wizyta napewno dobrze ci zrobi zrelaksujesz sie i odprężysz:tak::tak:
Malina- ahahah dobra jestes no fakt jedzenia było tyle ze ho ho jak sobie teraz przypomnę to rurki z bitą śmietaną:-D:tak:te wszytskie ptysie:-p:-p to az mnie ssie

a ja nie wiem co meżo dzis na obiad zrobi???
 
reklama
No widzicie jak Marta mnie kusi!?!?! I jak ja mam nie śnić później o tym wszystkim! Marta Ty się nie chwal bo jak jutro wpadnę to już tych truskawek nie będzie w zamrażarce!!!

Malina Ty mnie nie strasz! Dzowniłam do gina i kazał nie panikować tylko leżeć. Mówi że tak może być. Więc mu wierzę. Ja nie mogę przed 5 marca urodzić bo muszę się obronić. I 2 lutego mam egzamin z etyki! A ja prałam w żelu jelp białe i kolorowe w proszku i nic a nic nie śmierdzi!

Mili to będziesz miała miły wieczór:) koleżanka Ci poopowiada co i jak i będziesz może spokojniejsza bo bardziej uświadomiona;)

Skarletka mam nadzieję że Ty się nie rozchorujesz i że Twoje chłopaki szybko się wyleczą! Już niedługo to oni będę dbać o Was!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry