• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej KOCHANE;)

Wpadłam na chwilke do domku , i dziś ostatnia nocka u rodziców , bo M ma dzis ostatnią nocke hehe a nie chcą zebym była sama w domku. Jutro wizyta już nie mogę się doczekać , byłam w sobote na KTG i było wszystko wporządku więc ulżyło mi z tętnem maleńkiej :tak: a tak poza tym mam czasem leciutki skurcz, ale myśle ze nic sie nie dzieje :-) ciekawe na kiedy jutro ustali termin ;) ahhh i mam do Was zapytanko w sprawie proszku Lovela... ale to ide na wątek o Higienie ;) Buzkiiiiiiiiiii


O majjjjjjj gadddd Bosaa rozpakowana :D Ahhhh jak się cieszeee ze wszystko oki :D
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry