futrzakowa
yea! to ja!
hehe... ja to źle zrobiłam że koło 22 wypiłam herbatę...i teraz mam za swoje!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hehe... ja to źle zrobiłam że koło 22 wypiłam herbatę...i teraz mam za swoje!



ooo ja też cierpiałam tylko myślałam, że tu nikogo nie ma...tak sie cieszyłam ze zasnę a tu dupacos czuje ze do porodu to ja juz sie nie wyspie
![]()
A nawet M. dziś co chwilkę wstawał i pytał czy coś mnie boli, co się dzieje i takie tam - heh jednak już czuwa
dupa po prostu nie da się już normalnie wyspać, mam tylko nadzieję, że tak jak wczoraj uda mi mi się niedługo położyć i pospać w dizeń.