• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
no nic... mały daje znać że już za długo przed kompem:-D trzeba wyjść jeszcze z psem na spacer i do łóżeczka:-D

dobranoc wszystkim! kolorowych snów! a wszystkim które chcą przyspieszyć swój poród życzę rozpakowania dziś w nocy :-D
 
dobranoc
próbuję bezskutecznie zrobić ostatnie zakupy dla malutkiej i kiepsko mi idzie, a poza tym po remoncie mam puste konto i portfel i bardzo dziwnie mi z tym :(
miłych snów
 
futrzak oby twoje zyczenie sie spelnilo bo moj emek ma jutro wolne do wieczora a noz widelec...:-)
dobrej nocki:)
pastelka - moj portfel dopiero oddech zlapie na nowo od marca:) a poki co tez pustki:)
 
reklama
Malinkaa powodzenia jutro:-)
dobrej nocki życzę, a te co jeszcze czuwają to teraz proszę trzymać za mnie kciuki, bo czeka mnie rozgrywka z emkiem w scrabble, a wstrętny ogrywa biedną ciężarówkę od kilku dni:-p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry