• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

Nie no ja nie moge od was odchodzic Koncia Ty mi wisisz pake pampersów w najwiekszym rozmiarze

1295973429_by_Hankjunior_500.jpg
 
reklama
futrzak ja sie tak cykalam az do dzis ale po tym jak juz tyle nas urodzilo to ja tez juz chce:) i powiem ci ze chce miec to za soba wlasnie ze strachu zeby tylko moj misiek byl w domu bo na karetke nie mam co liczyc...
wiec dla mnie najlepiej rodzic od poniedzielku do czwartku bo tak moj miesiek najrzadziej pracuje...w weekend dluzej mu zejdzie wyrwanie sie z pracy jak to w knajpie:-D...pech chce ze mam termin na 12go a to sobota...ehhh:-p
 
reklama
ona a jak ty sie czujesz?? juz ok z tym puchnieciem??
Eweee dziękuje ze pytasz ;) puchne cholerka dalej, jutro ide na wizyte więc zobacze co powie.... nawet boje sie stanąc na wage... ale wyniki wyszły oki a zwłaszcza mocz, wiec moze zatrucie ciążowe nie grozi... Nie moge się doczekać jutra... ciekawe czy ustali termin CC czy mała się nie obróciła itd... ;)))) Ale jeśli chodzi o to jak się czuje to jest GIT :)))) wszystko oki, mam nadzieje że mnie jutro niczym nie zmartwi. Ahhh i prawdopodobnie będę rodzić 35 km ode mnie w innym szpitalu , teściowa załatwiła ze swoim lekarzem, tez jest super tylko 2 razy drozszy niżeli mój. Bardzo fajny byłam u niego na 3D i nawet go nie obchodziło do kogo chodzie itd, i teraz ani kasy ani nic nie chce mowi ze bardzooo zaprasza do szpitala gdzie pracuje, i że chcialby mnie zobaczyć w 38smym tyg przed CC także jestem w 7dmym niebie!! ;)))) Ale się rozpisałammm hehe...


Malinkoooo powodzonka Słońce :**** Aby wszystko się ułożyło tak jak sobie wymarzysz ;)))
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry