reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ciekawe jak mój suwaczek wygląda? Bo już nie pamiętam :-D
Fajnie by było, gdyby się tu znowu ożywiło. Mile wspominam czasy pogaduszek na BB. Chociaż z czasem na pogaduszki "troszkę" krucho u mnie :(

Teraz piszę ze Stelką leżącą niemal na mnie i słuchającą na moim komputerze bajki-grajki "Słoń". Codziennie tego słonia przerabiamy. Potem jeszcze tylko książeczka (dzisiaj B jak barakuda) i księżna uda się do swojego łóżka w celu wysłuchania kołysanki i miejmy nadzieję łaskawego zaśnięcia w miarę sprawny sposób. I wow! ok. 21.45 będę miała dzisiaj pierwszą chwilę dla siebie! I przydałoby się, żeby na jakąś przyjemną chwilę z mężem sił starczyło, bo od poniedziałku zaczynam wariacki maraton wyjazdowy wypadem do St Petersburga. A potem do grudnia w każdym tygodniu po 2-3 dni gdzieś :( Biedna Stelka, biedny M.
 
Bosaaaaaaaaaaaaaaa do Pitera jedziesz????? Weź mnie za przewodnika i tłumacza ze sobą!!!!!!!! Och gdybym tak mogła cycki zostawić :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja. Nie wiem o co kaman, oj zmienilo sie BB bardzo!

edit: padne zaraz, ponad 1000 dni na diecie wg suwaka. Zdazylam utyc od nowa i prawie zgubic. :rofl2:
 
reklama
Do góry