reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ona- bo my jestesmy mądre dziewczyny i to co niektórzy mówią dzielimy na pół albo wypuszczamy drugim uchem:) Przynamnjiej tak nie dajemy sie zwariowac.....na pewno przejdzie;)daj temu troszkę czasu:)
 
reklama
:confused:ja nie czuje serducha jak to mozliwe? nasz szymonek jest dopiero w 19 tyg wiec moze to powod ale zobaczymy moze jeszcze tego doswiadczymy... na pewno to nic groznego przeczekaj duzo odpoczywaj i nie przesilaj sie na pefno przejdzie!:tak:
 
przepraszam, moge sie wtracic? cos w tych zachciankach jest bo ja mam straaaaaaaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzna ochote na lazanki z kapusta i grzybami oj ale tyle z tym roboty:szok: dobrze ze mam meza kucharza to go zagonie:-D
nio ONA wiem te pacany to na serio czasami potrafia naciskac na tego dzidziusia za mocno tez mi sie to nie podoba dont worry na pewno nic sie nie stalo!:tak:

Buziaczku chyba mnie zabijesz- Wlasnie takie lazanki zjadlam w pracy na lunch. Do tego zupka krupnik

Ewi- hehe niezle ze snisz o bylym w ROZOWEj pizamie haha. To chyba tak z pogarda go raczej wpsominasz co- ale co on robil w twoim lozku?! ;-)

Harsh- Imprezke polecila jedna z naszych mamus ( sorrki niepamietam juz ktora) Tu jest link Mama rozmawia | Strona startowa
 
Latife szkoła rodzenia od ok 25 tc - pytałam moją lekarkę

Bosa - mi sie strasznie nie chciało iśc na te zajęcia ale było naprawdę bardzo fajnie. Mam teraz bardzo dużo energii.
Nawet trochę się zmęczyłam. W czwartek chyba znowu się przejdę :tak:

Po moich zajęciach była zajęcia dla młodych mam z dzieciaczkami.
Super to wyglądało!!! Mamy sobie ćwiczyły a dzieciaczki spokojnie leżały na kocykach. Świetna sprawa - można jednocześnie wracać do formy sprzed ciąży i poznawać mamy z okolicy!

A sen miałaś przerażający. Ja w ciązy mam bardzo realistyczne sny ale na szczęście najczęściej z happy endem :)

tulip dzięki za informację o spotkaniu. Na pewno się wybiorę na te grudniowe w warszawie!

Witaj karlokaz!!!

U mnie dziś na obiad kwaśna (!) ogórkowa i gulasz z ligawy wg przepisu Bosej :)

Któraś z Was pisała o kapuście. Ja kapustę muszę odstawić bo mi tak po niej brzuch wywala, że mnie mogę się ruszyć.
Musze pożegnać gołąbki, pierogi z kapustą i grzybami i ukochany kapuśniaczek! :no:
 
No tak Milutku tez tak mysle :)

Buziaczku dlatego Was pytam czy któraś z Was czuje, bo moze to ruchy hehe, ale raczej regularne uderzenia jak serduszko...
 
:-Doj lazanki!!!!!!!!!!!!!!!!!! musze czekac do czwartku to mi zrobi;-) ja czuje takie rozpychanie w srodku takie delikatne ale wyczuwalne ale to nie regularne wiec to raczej nie bicie serduszka-ale i tak jestesmy w niebie z radosci ze to czujemy! przynajmniej wiem ze tam siedzi i jest mu dobrze z moimi zachciankami:-)
 
reklama
Do góry