reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Monia zdroweczka dla Pawelka! jak sie teraz czuje???

a u nas lekko burzowo bylo :szok:, do tego urwanie chmury..ale nadal powietrze takie geste, ja nie wiem co za pogoda :baffled:

a Mlody spal 2 godzinki po poludniu i dopiero teraz M walczy z nim o sen :( ale u nas chyba zeby ida, bo dzis zrobil z 5 kupek, nie luznych, a duzo nie jadl, wiec dlatego stawiam na zeby....
 
reklama
Witam się!
Ciężka noc i ciężki dzień za mną i Olą.
Myszowata dziękuję, że pytasz ale noc była koszmarna niestety. Całą noc płacz, szloch i chrapanie, bo zaczął się katar:( W dzień też maruda. A jak się troche zdrzemnęła to ja głupia zamiast odpocząć to kosiłam trawę.
Dziś też zapowiada się ciężka noc. Ola już śpi ale zdążyła się dwa razy obudzić z płaczem:(

oby dzisiejsza nocka byla lepsza!
 
witam sie wieczorowo,
no wiec Lili wysypka jakby zeszła. Cos tam jest, ale trzeba sie przyjrzeć. Dziękuję za troskę:)
Teraz padła słodka moja, bo byłysmy na basenie. Jeny jak ona piszczała. najbardziej spodobało mi się ja weszłyśmy na basen, a ona stanęła brzuch do przodu i okrzyk :"O jaaaaaaa". Potem nawet w jacuzzi byłyśmy. Super relaks. Teraz śpi w dresach, bo padła w samochodzie.
polusia, nesiaa wy to pracusie jesteście:) Zdrówka dla Waszych dziewczynek.
ionka to miałas nockę, też takich nie lubie, bo potem cały dzień jest do bani.
 
e-kord to dobrze że z malutką już wsio ok :)

ja na jutro już zaplanowałam pracę w ogrodzie - mam w donicach konwalię więc musze je rozsadzić, muszę piwonię przesadzić i irysy - matko jak tak patrzę na ten mój ogród to tyle jeszcze pracy w nim mam:(
 
Ja już wybieram sie spać, bo codziennie sobie mówie, że dzisiaj musze sie wczesniej położyć i codziennie mi sie nie udaje :/ ale jeszcze do Was zaglądnęłam :)

myszowata rozumiem Cię, bo ja też ostatnio czesto chodze sfrustrowana :/ oby jutro było lepiej !
nesiaa, ionka heronek spokojnej nocy życze, niech dziaciaki dadzą wam pospać :)
moniska, polusia oby Wasze dzieciaczki jak najszybciej mogły korzystać z tej ładnej pogody !

polusia pracy to napewno dużo kosztuje, ale za to jaka będziesz dumna, że piekny ogród to Twoja zasługa :D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kalisa ale chyba dziś się nie wyśpię, bo Ola budzi się co 5 minut:(
Polusia ja w moim ogrodzie mam głównie trawnik i iglaki, no i mały sad. A kwiaty w donicach. Wiem ile to pracy kosztuje utrzymać wszystko w porządku więc poszłam trochę na łatwiznę. Z tym też mam dużo pracy.
 
Mój juz tez spi,ja tez za chwile pójde spac.Zajzałam na chwilke do Was.

Ja Wam dziewczyny przespanej nocki zycze zeby wasze maluchy dały Wam pospac:)
 
nesia ja właśnie nie mam donic - dlatego że w zeszłym roku jak Pola była malutka to ciężko z czasem a w tym roku mała grzebie jak są donice - jak w ziemi sadzę to tak ją nie interesuje . donice teraz to głównie do rozsad używam a na tarasie nie mam nic poza huśtawką i meblami ogrodowymi :)
 
ooo tak donice z ziemia to wielka atrakcja ;) , moj ostatnio probował przesadzac palmę w koscile,która stała na dworze no i z placzem musialam go zabrac od tej donicy ;)
Dziewczyny kiedy ja wyjde z tych papierzysk ???? robie robie i wiecznie mam cos do roboty;((((((((

A Alan dzis poszedl na spacerek z babcia do piaskownicy no i wprosili sie na sesje zdjeciową. Kolezanka go poznala , a ze swjemu synkowi robili fotki to i prawdopodobnie moj sie załapał ;)
 
reklama
marela, ja właśnie skończyłam swoje zaległości szkolne, tzn zabrakło mi 5ciu arkuszy, no ale to tylko kilka ;-) a od jutra zaległości terażniejsze ;-) czyli koniec roku szkolnego się zbliża, a ja dodatkowo jeszcze mam staż zaliczyć, a z tym jestem daaaaleeeekoooo w lesie, tzn nie mam nic jeszcze :szok:

help!

;-)

polusia, nasz ogródek po wakacjach totalnie zarósł, niby tylko kilka dni, a zielsko wszędzie się panoszy. a że leje od czwartku non-stop, to nawet nie ma jak wykosić :dry:

e-kord, moja tak reagowała na morze, normalnie miłość od pierwszego wejrzenia ;-)
nesiaa, heronek spokojnej nocki! moja juz zdążyła wstać z płaczem... idę zmywać i spać spadam, chociaz boje się powtórki z wczoraj :-(
 
Do góry