reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
do okrutnych mdłośći doszły od wczoraj bóle brzucha - mam dzisiaj wizytę u mojej gin i USG - Jej mam ndzieje ze wszytko bedzie OK.
Jak bede musiał leżeć to będzie to katastrofa finansowa :(
Nie wiecie może na podstawie czego ZUS płaci co misiac L4 ciężarnym?

Powodzenia na wizycie. mam nadzieję że pochwalisz sie fotką kruszynki :-)
Na zusie się nie znam niestety,ale wiem że niełatwo od nich kasę wyciągnąć :wściekła/y:

ja biorę magne b6 a co do bioder to mam wrażenie że mi je rozsadzi:szok:
brzusio się uspokoił:tak:

ale moja bratowa mamą nie będzie poroniła po 11:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-((*)

Przykro mi :-(
 
Czesc dziewczynki:)

Wreszcie mam czas cos naskrobac.Wczoraj z dzieciakami bylam na basenie i dalam sobie czadu.Zachcialo im sie plywania na kole i mama okrakiem musiala `z nimi plywac przez godzine.Potem to myslalam ze szpagat zrobie bez problemu:-D

Dzieki Bogu dzisiaj juz mnie nie boli tak jak wczoraj bo myslalam ze przegielam.

Co do suchej skory to nie pomoge bo ja raczej odwrotnie.Mnie sie przetluszcza.

Kurcza czy wy dziewczyny macie tez problem z jedzeniem?Moze nie wymiotuje ,ale na nic nie mam ochoty.O czym pomysle zeby ugotowac to mnie mdli na sama mysl. No i mam problemy z doprawieniem.Jakbym smak stracila:-D
Zawsze przesole lub przepieprze.A zawsze dobrze gotowalam:-(
 
ale zazdroszczę tego basenu:tak::tak::tak:
ja bym chciała chociaż na spacer albo do sklepu wyjść a tak leżę leżę leżę

-----------------------------
Przykro mi ze tak musisz lezec.Mnie ciezk byloby dzien a ty juz tak dlugo,czego nie robimy dla naszych kruszynek:-)Trzymaj sie moze juz niedlugo skonczy ci sie ten kierat i lekarz da pozwolenie na wyjscie z lozka
 
Fajnie że mamy nam pomagają :tak:ja leżę od początku ciąży i bez niej było by bardzo ciężko.Nie dość że leżę to jeszcz mam coraz większy katar tragedia:wściekła/y:




Ja też mam jeszcze katar..:baffled: W sumie to już powoli przechodzi ale strasznie się z tym męczę:no:

A mnie nie będzie do 20 sierpnia, dziewczynki. :tak: Jedziemy nad morze, do znajomych. :-)

pozdrawiam!
Jak ja kocham morze:-) Udanego wypoczynku!:tak:

ja biorę magne b6 a co do bioder to mam wrażenie że mi je rozsadzi:szok:
brzusio się uspokoił:tak:

ale moja bratowa mamą nie będzie poroniła po 11:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-((*)
O matko.. tak mi przykro..:-(
A mnie boli jedno biodro ( te z którego mi skrobali kośc) bo je kiedyś nacinali i z kości skrobali wiory by posypac na kregosłup by wszystko tam ładnie się ulozyło:tak: No to teraz nie dośc, że kręgosłup mnie boli to jeszcze to biodro.. Nieraz to mi ciężko na bok sie przekręcic a jak bedę miec większy brzuch to ja nie wiem jak ja dam rade.. już się boję..o porodzie nie wspomnę.. mam nadzieję, że zrobia mi cc inaczej padnę..
 
kurcze dziewczyny - wspolczuje Wam tych wszystkich chorob, zlego samopoczucia i lezenia... Ja na szczescie czuje sie jako tako, aczkolwiek w poprzedniej ciazy bylo nieco lepiej, no ale moze juz moj wiek robi swoje :-p
Od wrzesnia wracam normalnie do pracy i planuej pracowac do polowy lutego :shocked2:
 
kurcze dziewczyny - wspolczuje Wam tych wszystkich chorob, zlego samopoczucia i lezenia... Ja na szczescie czuje sie jako tako, aczkolwiek w poprzedniej ciazy bylo nieco lepiej, no ale moze juz moj wiek robi swoje :-p
Od wrzesnia wracam normalnie do pracy i planuej pracowac do polowy lutego :shocked2:
Wow.. no to Cię podziwiam, że do pracy będziesz chodzic do połowy lutego..:tak:ja pracuję do końca sierpnia:tak: a potem leżę i odpoczywam:-D Ale jakbym miała możliwośc to może popracowałabym ciut dłużej:tak:ale do końca lutego bym chyba nie dała rady:-) Podziwiam Cię Kochana:tak:

Obejrzę sobie jeszcze raz płytę dvd "ciąża od A do Z" ;)
 
no ja kurcze jestem tylko na stazu!ale rok skonczy mi sie w listopadzie!takze moze jakos wytrzymamy z dzidzia do listopada!tylko planujemy tez chorobowe na listopad bo szykujemy wesele;)a potem bedziemy juz siedziec w domciu,odpoczywac i czekac na nasz skarb ktory pojawi sie prawdopodobnie w marcu tzn tak wynika z moich obliczen!jeszcze nie mam terminu!pozdrawiamy wszystkie mamuski;*
 
reklama
tez mam takie bole podbrzusza!najbardziej jak cos robie w dzien!wieczorem jak sie poloze to nic nie odczuwam!zreszta jestem i tak zadowolona bo sa to jedyne objawy jakie mam!ale nie mam sie czym martwic bo ciotka mi powiedziala z jestem chuda i wszystko sie we mnie rozciaga i przygotowuje na ciaze takze wszystko oki bo ona tez tak miala;)
 
Do góry