• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hm... lato chyba nie ma być zbyt upalne w tym roku ;-). Ale jak coś, to sprzedam Rapalu i kupię inną, bo nie wyobrażam sobie życia bez chusty :-). Adaś już nie chce spać w wózku, dzisiaj cały popołudniowy spacer spędził gapiąc się na niebo. Jak tylko próbowałam podnieść budę, to był ryk :szok:. A jak niebo mu się znudzi, to co? :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry