mrozik_j
Sierpniowa mama'07
co do zaświadczenia do becikowego
Od początku listopada tego roku do otrzymania becikowego potrzebne jest także zaświadczenie od lekarza prowadzącego młoda matkę - musi potwierdzać trzy wizyty u lekarza, po jednej w każdym trymestrze ciąży. No i to pierwsze przed 10 tyg.
http://praca.gazetaprawna.pl/artyku...tnie_wystawi_zaswiadczenie_do_becikowego.html
Ta ustawa obowiązuje od stycznia, więc nie ma mowy o tym ze działa wstecz prawo
Od początku listopada tego roku do otrzymania becikowego potrzebne jest także zaświadczenie od lekarza prowadzącego młoda matkę - musi potwierdzać trzy wizyty u lekarza, po jednej w każdym trymestrze ciąży. No i to pierwsze przed 10 tyg.
http://praca.gazetaprawna.pl/artyku...tnie_wystawi_zaswiadczenie_do_becikowego.html
Ta ustawa obowiązuje od stycznia, więc nie ma mowy o tym ze działa wstecz prawo


Może to dlatego.