reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witajcie ach te ruchy...ja prawie nic nie czuje, jestem chyba jak Ty mordoklejka jakaś "drewniana" :-D , coś jednak tam czuje ale nie mam pewności, pewno dlatego, że oprócz tego "drewna" zostało mi trochę tłuszczyku po pierwszej ciąży...oby.

Co do płci jeszcze nie znamy:-(, ostatnim razem jak byłam u ginka, przebadał mnie paluszkiem, i posłuchał serduszka, niestety nie widziałam dzidzi, wogóle nie naświetlał jej/jego. I powiem Wam, że nie byłam uszęśliwiona z tego powodu, najważnejsze mimo wszystko, że ze mną i dzidzą jest ok.
USG połówkowe mam 3.11. może wtedy się dowiem kto mieszka w moim brzuszku?, tak wogóle to się zastanawiam nad USG 3-4D?
 
Irmma wiesz ze nie wiem ile tu wizyta prywatnie kosztuje u gina:sorry2:ale z tego co wiem ze by sie do takiego owego dostac to trzeba czekac okolo 3miesiecy masakra!!!!
Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu kosztuje w granicach 50-60euro:szok::szok::szok:
Tu porostu sa takie procedury i trzeba sie ich trzymac:-(
Jade do PL kliniki nie dlugo:-)troche drogo bedzie nas to kosztowalo ale co tam....
 
ja nawet nie mam pojęcia czy u mnie w mieście są jakieś prywatne przychodnie, gdybym mieszkała w Londynie to pewnie poszłabym do Polskiej przychodni, a tak trzeba po prostu chodzić do NHS, innego wyjścia nie ma. :crazy:
 
dziewczyny co myślucie o pasach poporodowych znalazłam taki na allegro PAS POPORODOWY WYSZCZUPLAJĄCY Pani Teresa rozm. L (459384767) - Aukcje internetowe Allegro i zastanawiam sie czy mi sie to przyda po porodzie moze ktoras z was to uzywała i bedzie wiedziec więcej na ten temat czekam na odpowiedz :-)



Ja nie uzywalam pasu i zaluje w sumie bo podobno dobra sprawa, wiem po sobie ze po porodzie brzuch jest jak jeszcze w ciazy ja po cc dlugo mialam wielki bebech....nie wiem tylko jak z tym uciskiem....kolezanka stosowala i zadowolona byla ...dodam ze po cc byla...
 
witajcie!

od rana meczy mnie katar ciezarnych i krwawią mi dziąsła...a na dodatek chyba bedzie mnie bolał zab bo cos mnie powoli kłuje....zastanawiam sie czy w ciazy u dentysty mozna dostac znieczulenie? bo ja bez znieczulenia to nawet buzi nie otworze! juz sobie obiecałąm ze po ciazy odłoze kase i pojde na zabieg w narkozie-wszystkie zoabki od razu zrobie i juz...co prawda rok temu zadnych ubytków nie miałąm, ale jak tak sobie do paszczy zagladalm to mam wrazenie ze 3, moze 4 zabki sa do zrobienia....
 
[video=youtube;25VGdNU3nrU]http://www.youtube.com/watch?v=25VGdNU3nrU[/video]


obejrzyjcie, a potem sobie posluchajcie:) jest niesamowita! samowystarczalna i do perfekcji opanowala sprzet;))!!! kolejna z moich ulubionych!
piosenka z czołówki tvn, ale poszperałąm i znazłam oryginał!
 
a to się Wam jeszcze pochwale tym co lubie robić w wolnym czasie....co prawda nie spiewam na codzien w tym chórze, ale biore udziałe w wielu warsztatach które organizują...w tym roku w styczniu na preno tez wezme!
moja siostra z nimi spiewa, a ja mam w domu płyty z warsztatów i koncertów...uwielbiam gospel!

[video=youtube;zdXOaAS2HSI]http://www.youtube.com/watch?v=zdXOaAS2HSI[/video]
 
reklama
avanti, co do tego pasa, to nie uważam aby to było potrzebne - ja po porodzie nie używałam takich "wynalazków", trochę brzuszki ćwiczyłam i tyle, no ale po pierwsze nie miałam zbyt dużego nadmiaru do zrzucenia (przytyłam tylko 14kg) a po drugie każdy robi co uważa ;-)
modroklejka, fajne hobby :-)
a mi nadal zatykają się uszy, masakra jakaś - byłam u laryngologa "nie ma pani opuchniętych śluzówek, można by coś przepisać no ale pani w ciąży, przeżyje pani, prawda?" :baffled: kurde, przeżyję, ale wcześniej zwariuję, ciągle jak w studni :no:
 
Do góry