reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 niestety nie miałaś wpływu na Twoje samopoczucie, a synej napewno zrozumie,że tak się zdarzyło. Dobrze,że nie uderzyłaś gdzieś głową czy coś...bo ja jak czuje, że zemdleję to są sekundy i już po mnie, a Tobie udało się dotrzeć do teściowej.

@iskierka2610 no to niezła wizyta...co za lekarz no masakra. Do 13 już niedaleko [emoji8]
Ja glupia jeszcze czekalam chwile raz mialam czarno i ukucnelam lepiej mi sie zrobiło ,wstalam i już czulam,ze to nokaut bedzie, z daleka krzyczalam,ze mdleje na lawke mnie posadzila i odlot, pozniej wode przyniosła i polala a jak sie ocknelam to pilam,zaprowadziła mnie pod pacha do domu na lozko nic nie widzialam jakbym slepa byla calkowicie
 
reklama
Ja glupia jeszcze czekalam chwile raz mialam czarno i ukucnelam lepiej mi sie zrobiło ,wstalam i już czulam,ze to nokaut bedzie, z daleka krzyczalam,ze mdleje na lawke mnie posadzila i odlot, pozniej wode przyniosła i polala a jak sie ocknelam to pilam,zaprowadziła mnie pod pacha do domu na lozko nic nie widzialam jakbym slepa byla calkowicie
To okropne, teściowa pewnie mocno przestraszona :(
 
Ja glupia jeszcze czekalam chwile raz mialam czarno i ukucnelam lepiej mi sie zrobiło ,wstalam i już czulam,ze to nokaut bedzie, z daleka krzyczalam,ze mdleje na lawke mnie posadzila i odlot, pozniej wode przyniosła i polala a jak sie ocknelam to pilam,zaprowadziła mnie pod pacha do domu na lozko nic nie widzialam jakbym slepa byla calkowicie
No to troszku ryzykowałaś...ja kiedyś w pociągu pani obok nie zdążyłam poinformować,że mdleję i poleciałam na nią hehe. No nic było minęło, tylko uważaj na siebie, tzn. Na Was !
 
@Adeline89 dobrze ze nie zemdlalas gdzieś na ulicy ze to blisko teściowej bylo a syn na pewno sobie poradzil i moze i dumny bedzie ze sam jechal autobusem bo dzieci to inaczej widzą niż my :)
@iskierka2610 oj no to niefajna taka wizyta człowiek się cieszy ze zobaczy bąbelka ze się uspokoi a tu nic wiesz tyle co przed wizyta :(ja chodze na NFZ i akurat bardzo sobie chwale mimo ze nie daje mi zdjec dzidzi ale usg mam na kazdej wizycie
@Sliim super ze piesek wyjdzie z tego @AngelMum @aga6 super ze już czujecie kopniaczki pewnie teraz ich będzie coraz wiecej i wiecej a jak wiadomo one tez uspokajaja :)
 
Hej Dziewuszki, to bedzie moj ostatni post do was na tym watku.
Dziekuje za slowa wsparcia, widzialam, ale nie bylam w stanie odpisac...
Zaluje bardzo, ze nie dotrwalam do watku zamknietego i nie poznalysmy naszych twarzy, ale wiedzcie ze sie z wami zzylam i z tego powodu tez mi smutno :(
Bylam w 13 tygodniu, delikatnie zaplamilam na bezowo i bylabym daleka od paniki, ale delikatnie kulo mnie w lewej pachwinie, co wzielam za bol wiezadel. Jednak bol rozlal sie na plecy, wiec ip, usg i wyrok - dziecko od ok dwoch tygodni nie zyje, a ja wlasnie ronie :( Coz, urodzilam, ironia losu po 3 cieciach.
Nie ma we mnie zlosci czy rozpaczy - tylko zal i tesknota, ale zdaje sobie sprawe z cala moca, ze nie bylo tu niczyjej winy. Tak po prostu mialo byc.Widac z ciaza cos sie dzialo, czego wczesniej usg nie pokazalo, byc moze defekt zarodka lub lozyska, nie dowiem sie nigdy. Badania mialam porobione, bylam zdrowa jak ryba, wiec najprosciej mi wytlumaczyc, ze po 3 zdrowych ciazach, cos w naturze "nie pyklo".
Na dzien dzisiejszy nie wiem, czy jeszcze bedziemy sie starac, musze to przetrawic.
No i juz nie smece, prosze was, zebyscie sie nie przejmowaly na wyrost, bo nie ma to sensu - badzcie szczesliwe i cieszcie sie ciaza :)
Caluje was :*:*:*
 
reklama
Do góry