• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
miśka Ty po porodzie jak dojdziesz do siebie to zafundujesz sobie taką kąpiel ze hoho:)
Aniu super,dziękuje Ci:)
u mnie też pochmurno...


Pisałam z martą03 teraz zapracowana jest bardzo ale jak tylko wszystko ogarnie to pewnie zajrzy do nas:)
 
Hej
i ja się przywitam. Aleks śpi ja posprzątałam chatkę i myśle co by tu na objadek zrobić, mam puki co zupkę pomidorową.
Ja mam dziś dzień jedzenia non stop :)
Miśka- na pewno będzie dobrze- trzymam kciuki żeby tym razem poszło szybko.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry