reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

menu naszych dzieci

u nas jak narazie deserki gerbera, wszystko oprocz marchewki- czyli jabluszka lub jabluszko z dodatkami. LKilka łyżek zupki jarzynowa zwymiotowal. Poczekam 2-3 tyg i wtedy dam mu 2 łyżeczki.A lakarka w przychodni powiedziala mi zeby podac troszke ziemniaczka lub buraczka. Co Wy na to??
 
reklama
fajny temacik :-)

tak wiec u nas z daniami to jest bardzo fajnie bo je wszystko z hipp-a, gerbera, bobovity :-) oczywiscie od 4 m-ca
jedyne za czym nie przepada to zeimniaki ze szpinakiem i dynia z ziemniakami :no:
a tak to wszystko mu odpowiada :tak:

dawna_cloe - parzysz rumianek, sucharki (najlepiej bez cukru) gnieciesz zeby byly takie male kawalki (one i tak pod wplywem goracego rumianku zmiekna) nastepnie do tych zgniecionych sucharkow wlewasz tego rumianku (ale nie za duzo) tak zeby wyszla z tego taka papka ale tez nie za gesta, dodajesz potarte jablko i odrobinka cukru, potem to przez chwile gotujesz na malym ogniu i odkladasz zeby
wystyglo :happy:
jak ostygnie to gotowe do podania :-D
smacznego :-)
polecamy - nasz sewek to uwielbia :laugh2:
 
Myyszaaa- polozna ktora przychodzi do nas do domku raz na jakis czas:) kazala mi wprowadzac sloiczki od 3 miesiaca Julki.... najpierw zaczac od deserkow bannowych pozniej marchewka....itd.... wiec julka juz jakis czas wciana inne pokarmy oprocz mleka.....oprocz tego dajemy jej soczki z hippa i herbatki wiec ma juz troszke urozmaiconego jedzonka....a tak po za tym to tu nie bardzo sie interesuja nami wiec misimy sobie jakos sami radzic....ok zmykam bo dzis mam wazenie juli wiec jak wroce to dam znac ile przytyla:):)
pozdrowionka i milego dnia!!
 
dzieczyny mój mały mały ma 3 mc i 13 dni i tak piszeci że zaczynałyście wprowadzać swoim maluchom już jabłuszkoczy to nie zawcześnie?????mój pediatra narazie nic mi nie wspominał żeby wprowadzać słoiczki,można tak na własną rękę???Mam już córke starszą ale ona dop[iero miała zalecone od 5 mc !!!
 
MI też póki co nie kazał - ale to naprawdę zależy od pediatry :-)

Oliwka - zobacz że dzieciaczki dziewczyn mają pokończone już 4 miesiace :-)

A madziulka jest w Irlandii :-D)
 
oliwka, nic na siłę, ja bym poczekała aż synek skończy 4 miesiące i dopiero wprowadzała. po co przyspieszać?
 
A ja chciałam sprostować ze nie Gerbera tylko teraz jemy Bobovite nic innego tu nie ma a starsze jadły z gerbera wczoraj dałam małemu banana i bardzo mu smakowało dzis jadł zupke jarzynowa i tez wcinał ze hoho nie stety nie ma u mnie kaszy z bobovity i musze czekac az M kupi i bede próbowała podawac
patrysia świetny przepis spróbujemy podać małemu zobacze jak mu to pojdzie bo kaszki z bananami nie bardzo chce
 
mysza ja mieszkam w anglii i jak narazie do irlandii sie nie wybieramy chociaz kto wie moze kiedys:)):):):):) no faktycznie tu wszystko inaczej ale jak staram sie stosowac do tego co mi tu polozna mowi....zabaczymy jak bedzie dalej:) Julka dzis jadla jogurt bananowy z hippa i zjadla caly sloiczek konczac awantura ze juz jej nie daaje:):) chyba jej smakowalo:)
 
reklama
Dziewczyny mam problem. Prosze o poradę. Mamy taki problem- moj maly jest karmiony caly czas piersia, swojego czasu, w celu zminiejszenia poziomy zóltaczki, odstawilismy piers. Dostawal wtedy mleko Bebilon i nie bylo problemu (przez 2 dni) Jakis czas temu moj podal mu znowu Bebilon i maly caly dzien po nim wymiotowal. Czy mysliscie ze to alergia??? Wczesniej nie zareagował ak na mleko. Pytam sie bo mialam w planie odstwaienie piersi po 6 miesiacach, a teraz nie wiem sama. Kaszki i wszelkie produkty mleczne odpadaja....
 
Do góry