reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez mgordon, 16 Sierpień 2011.

1. mgordon

mgordon Fanka BB :)

Juz niedługo zaczniemy dodawac nowe pozycje do menu naszych milusinskich.
    Mamusie karmiace mlekiem modyfikowanym zaczna pewnie predzej (po ok. 4 miesiacu),
    a karmiace piersia troszke pozniej (po ok. 5-6 miesiacu).
    Wydaje mi sie, ze taki temat sie przyda.

2. mgordon

mam pierwsze pytanie do dziewczyn karmiacych mm. Ile zjadaja wasze maluszki na raz (srednio) i jak czesto dostaja butle w ciagu dnia.
    Olek domaga sie juz co 2 godziny i wypija ok. 120 ml wody + 4 mleka.
    Boje sie , ze go przekarmie.

3. reklama
  4. mgordon

5. aneczka1526

aneczka1526 Fanka BB :)

6. agabre

agabre Fanka BB :)

Tak w ramach przygotowań do dodatkowych potraw zrobiłam wczoraj kilka słoiczków przecieru jabłkowego :D Prosto z drzewa, nie pryskane, bez chemii :D Może Hanuli posmakują. Póki co jest tylko na cycu. Po 5 miesiącu zamierzam dodawać jej przeciery z warzyw :)

7. kati83

kati83 Moderator

fajny temat pewnie sie przyda mamom które mają pierwsze dziecko :-)
    ja karmie piersią ale będę wprowadzać po 4 m-cu już inne pokarmy bo jak Mati będzie miał 6 m-cy to ja musze iść do pracy :-( i jestem zmuszona coś wprowadzić...
    więc dla mnie super temat :-)

8. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

mrgordon u mnie tak samo z jedzeniem

9. mamusia czerwcowa 2011

mamusia czerwcowa 2011 Mamusia Tymusia

10. reklama
  11. traschka

traschka Mama Marysi

ja idę do pracy za 3 tygodnie ale zamierzam karmić tylko piersią przez 6 miesięcy. Już gromadzę zapasy mleka na czarną godzinę, potem będę odciągać w nocy i w czasie karmienia, które mała opuści. Dostanie moje mleczko w butli z rąk tatusia. No a po 6 miesiącu pierwsze przeciery warzywne, marchewka, ziemniaczek itp. Chociaż najbardziej nie mogę doczekać się owocków! Jabłuszka, jagody... mniam:)

12. dubeltówka86

dubeltówka86 Mama Emilki i Joasi

mgordon moja mała je średnio co 3-4 godziny i bierze 120-150ml, w nocy ma przerwy nawet do 7 godzin.

Poleć forum