reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

reklama
Elżbietce się już nie przyda - ale może komuś innemu...
Badania przyszłych tatuśków: Invi Med ul. Rakowiecka 36 (wejście od ul. Bruna nr 28) tel. 856-56-56, 848-88-22; 606-37-00; www.invimed.pl
Natomiast adrolog polecony przez dobrego gina: dr Kardasiński Centrum Zdrowie ul. Kleszczowa 3A tel. 863-63-46; wt. śr. po południu (przed południem nie wiem); kom.601-380-111.
 
odświezam temat widze ze znowu poszedł w ruch
jak najbardziej na czasie... jeszcze troche i ja swojego wyslę... ostatnio z nim rozmawiałam... i cieszę się z jego podejścia do sprawy... powiedział że pójdzie... tylko żebym dała znac kiedy...:)
Elżbietko trzymam kciuki aby Twój nie zmienił zdania i miał dobre wyniczki...
 
reklama

od wczoraj jestem na zwolnieniu!!!<jupi> jest super!! zaraz jade zawieźć je do pracki i późnioej jade..... nie zgadniecie gdzie.......... :) :)

....
odebrac wyniczki badań męża!!! wczoraj zrobiła badanko!!! w sumie podejrzewałam go o taki numer. i jak wrócił do domku, to pytam co on taki tajemniczy sie zrobił jeslichodzi o badania.
i zaczełam pytac kiedy te wyniki będą. on ze jutro. a badania na którą, pytam. "na żadną" ::). hmmm....mówię dziisaj byłes??"yhm" ;D ;D ;D ;D ;D pytam dlaczego??"
bo chcialem sie z tobą pokochac" :laugh: :laugh:
kochny ten mój mezulek :)
 
Do góry