reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka czy ciąża?

Wiki99r

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
762
Hej, od 4 dni spóźnia mi się okres, od jakiś 5 dni czuje ze „to już dzisiaj”. Brzuch i plecy zaczynają bolec mnie jak zawsze gdy mam zaraz dostać miesiączke, ale wystarczy ze usiądę odpocznę i przestaje i okresu jak nie było tak nie ma :/ zawsze gdy była możliwość ze będę w ciąży to ciągnęło mnie strasznie żeby zrobić test już przed terminem i tylko niepotrzebnie się stresowałam i zawodziłam potem, teraz boje się chyba zrobić ten test żeby znowu się nie zawieźć a tym bardziej ze dzień w dzień czuje się jakbym miała dostać okres. Miałyście tez tak? Ze tu bóle jak na okres a jednak go nie ma? Dodam tylko ze zawsze miałam przed okresem „sucho”, teraz kilka dni tez tak było a po terminie małpy nagle cały czas jakby było „mokro” i szyjkę mam wysoko i twarda a zawsze przed okresem miałam szyjkę nisko :/ myślicie ze to jednak może być ciąża? Boje się zrobić test żeby znowu tylko niepotrzebnie się nie zawodzić jak wyjdzie negatywny :/ jakie objawy miałyście przed testem?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tak miałam że starałam się z mężem o dziecko przez pół roku i co miesiąc jak okres spóźnial mi się już jeden dzień to robiłam test. Zawsze wychodził negatywny A chwilę potem dostawalam okres. W październiku czekałam na okres ze spokojem bo odlozylismy starania na następny rok. Okres spóźnial się 4 dni, testu nie chciałam robić bo przez cały czas czułam że zaraz dostanę. Wkoncu stwierdziłam że trzeba zrobić bo jak nie to coś złego się pewnie dzieje. I strasznie się zdziwiłam jak zobaczyłam dwie kreski. Także wszystko możliwe. Najprościej będzie jak zrobisz test. To rozwieje twoje wątpliwości.
No to ja Ci powiem - tak, to może być ciąża. Zastrzeżenie - sprawdzalność wróżby 50%.
Ja rozumiem strach przed rozczarowaniem, ale serio lepiej się całymi dniami zadręczać domysłami i doszukiwaniami objawów, niż zrobić test i wiedzieć?
 
reklama
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą, pół na pół może być ciąża ale i nie musi. Ja w tym cyklu co zaszłam w ciążę to nie czułam różnicy. Piersi mnie bolały tak jak zawsze przed okresem a tuż przed terminem okresu miałam kłucie w jajniki w którym była owulacja i to mi już właśnie dało coś do myślenia. Każda z nas ma inne objawy więc tu prawdę powie Ci tylko test. Trzymam kciuki!
 
Ja tak miałam że starałam się z mężem o dziecko przez pół roku i co miesiąc jak okres spóźnial mi się już jeden dzień to robiłam test. Zawsze wychodził negatywny A chwilę potem dostawalam okres. W październiku czekałam na okres ze spokojem bo odlozylismy starania na następny rok. Okres spóźnial się 4 dni, testu nie chciałam robić bo przez cały czas czułam że zaraz dostanę. Wkoncu stwierdziłam że trzeba zrobić bo jak nie to coś złego się pewnie dzieje. I strasznie się zdziwiłam jak zobaczyłam dwie kreski. Także wszystko możliwe. Najprościej będzie jak zrobisz test. To rozwieje twoje wątpliwości.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry