reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

Zuzia na Mikolaja dostala laleczke Fifi szm,aciana i razem z nia teraz kladziemy sie spac.
a pod choinke to mamy samochodzik do pchania z roznymi melodyjkami i klocuszkami do wrzucania przez odpowiedni otwor.
a co do klawiatury to my nie jestesmy orginalni bo takze takowa Zuzia posiada osobna :)))
 
reklama
U nas Mikołaj dostarczył Szymonkowi cyrkowego słonia i piłeczkową zjeżdżalnie - obie z fisher price. Bardzo fajne te zabaweczki, chociaż do tej drugiej to lepiej, żeby maluch sam stał, bo jest dosyć wysoka. Co do melodyjek to słoń o niebo lepszy od zjeżdżalni.
 
Do nas dziś doszła kolejka mula, nie ta ikea'owa, tylko taka tańsza prawie o połowę z allegro. No i dobrze prognozowałam :) Filipowi się spodobała :)
 
U nas Mikołaj był bardzo chojny :tak: - jak gwiazdka też tak przyszaleje z prezentami to nie wiem gdzie te zabawki poupycham - kosze z ikei już nie wystarczają :no: a przed nami nie tak daleko jeszcze roczek - więc kolejna impreza i kolejne klamoty - żeby to moje dziecie chociaż troche się tym bawiło :baffled:

Najlepszym prezentem okazała się huśtawka - ta co się wiesza w drzwiach - Kubas ładniej w niej siedzi i że tak powiem wycisza się :-D
no i bąk z kolejką w środku na którą mój syn ma wielką ochote tylko nie da się jej złapać :-D
 
super zabaweczki dzieciaki pewnie uradowane
kurcze musze tu poszukac wlasnie takiej hustawki w drzwi bo jeszcze nie widzialam a emi lubi sie husiac
 
u mnie niestety huśtawka na drzwi odpada, ale za to kupiliśmy inną, taką, którą można przenosić..
 
my mielismu w PL to przenoszona ale za nia emi nie przepadala
a na placu zabaw a takie zwyklej uwielbia sie husiac
 
reklama
huśtawką jagódka jest średnio zachwycona, bo trzeba tam siedziec, a moje dziecko tego nie lubi ,mam nadzieję,że szczeniaczek-uczniaczek i garnuszek wzbudzą w niej większy zachwyt:)
 
Do góry