reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

U nas pierwszy Mikołaj już był dzisiaj (ciocia chrzestna) - przyniósł cyrkowego słonia fisher price - bardzo fajna zabaweczka. Reszta Mikołajów dotrze w środę :-)
 
reklama
Ja się torszeczke zdołowałm - zamowilam prezent mikołajkowy w merlinie i napisali,że dopiero przyjdzie 12-ego a mikołaj jest 6-ego i LIPA trzeba kupić coś innego
 
To fakt dla Kuby to jest plus - ale ja mam problem co mu teraz kupić, w ostatniej chwili jak fajne zabawki już poprzebierane - trzeba się spręzyc bo to już jutro
 
Dzieciaczki i tak nie wiedzą ze to Mikołajki. Ja juz wczoraj dałam mu prezent mikołajkowy. Ale się ucieszył. Teraz zastanwaim się co kupić pod choinkę czy krzesełko uczydełko czy chodzik-jeździk.
 
grajacymini.jpg


a kubus ode mnie dostał cos takiego. Tez fajna zabaweczka
 
od rodzicow czyli od nas emi dostanie kolczyki poniewaz niedawno przebilam jej uszka i ma nadal te lecznicze kolczyki
ale na bank bedzie jeszcze jakis dodatkowy mikolaj od dziadkow od chrzestbego juz dostala taka hustawke do skakania pokaze wam innym razem bo nie mam jeszcze fotki
 
reklama
kurcze tez myslalam kiedys o takich puzlach tutaj widzialam takie do rysowania po nich i zmazywania tego potem ale sa dosc drogie
 
Do góry